•  

Autor Wątek: Koncert Emilie Autumn - Warszawa - Progresja - Oficjalny Temat :)  (Przeczytany 51973 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
No to tutaj teraz piszmy już oficjalnie o koncercie Emilie i wszystkim co  z tym związane, który odbędzie się 20 marca 2012 roku w Warszawskiej Progresji. ;)

Otwarcie bram godz. 18:00. Koncert: 19:00

ZAPRASZAM DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!
Klik!
ORAZ NA LAST.FM
Klik!

Wypowiedź menadżerki, Melissy King:
Oficjalne ogłoszenie - Do wszystkich Europejskich Fanów - wrócimy i przywieziemy do Was Asylum jeszcze raz w 2012 roku! Koncerty odbędą się między 9 lutego a 14 marca. Pojedziemy do Szkocji, Anglii, Niemiec, Austrii, Czech, Węgier, Słowacji, Polski, Holandii, Francji, Szwajcarii, Włoch, Danii, Finlandii, Szwecji i Belgii! Bilety będą do nabycia od 4 listopada w przedsprzedaży a VIPy (których limit w tej trasie wynosi 35 - więc swojego VIPa trzeba nabyć wcześniej!) będa sprzedawane już od 2 Listopada! Daty już na  www.3phaseproduction.com/emilie_autumn.html  i na www.emilieautumn.com
translated by Chocoleech

INFORMACJE NA TEMAT KUPNA BILETÓW:

BILETY JUŻ DO NABYCIA PRZEZ:
http://www.artistarena.eu.com/emilieautumn/
KILKA INFORMACJI NA TEMAT VIPów:
- 55euro
- ODBIÓR PRZED KONCERTEM
- MOŻNA PŁACIĆ KARTĄ KREDYTOWA(czy inne opcje nie wiem)

NORMALNE BILETY KOSZTUJĄ 15 EURO (65ZŁ)
Do nabycia na:
- TICKETPRO: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/752845-emilie-autumn-f-l-a-g-tour-2012.html
- PW EVENTS: http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,19.html
- w klubie PROGREJA
UWAGA! W dniu koncertu bilety podrożeją do 75zł!

NOWE INFO O TYM CO ZAWIERAĆ BĘDĄ VIPY!
info by Melissa King i AstistArena
- Limitowany plakat
- Bilet
- Laminat
- Czytanie poezji przez Emilie
- autografy, zdjęcia, spotkanie face to face ;)
- Recital Emilie na skrzypcach!
- Pytania od nas(muffinków) :) - przygotujcie na spotkanie swoje najlepsze pytania!
- Możliwość zostania po VIPie na sali by zdobyć najlepsze miejsca :)

inne daty koncertów Emilie w Europie i w USA:
Klik!

DATE:                      COUNTRY                       CITY                                          VENUE

MARCH 9                SCOTLAND                   GLASGOW                               GARAGE
MARCH 10              ENGLAND                      NOTTINGHAM                          ROCK CITY
MARCH 11              ENGLAND                      BRISTOL                                 O2 ACADEMY
MARCH 13              GERMANY                     BOCHUM                                  MATRIX
MARCH 14              GERMANY                     MUNCHEN                                AMPERE
MARCH 15              AUSTRIA                      VIENNA                                   SZENE
MARCH 17              CZECH REP.                  PRAGUE                                   KY KYJE
MARCH 18              HUNGARY                     BUDAPEST                               CLUB 202
MARCH 19              SLOVAKIA                    BRATISLAVA                             RANDALL
MARCH 20              POLAND                       WARSAW                                 PROGRESJA
MARCH 22              GERMANY                     HAMBURG                                GRUENSPAN
MARCH 23              HOLLAND                      UTRECHT                                TIVOLI DE HELLING
MARCH 24              FRANCE                        MONTBELIARD                         ATELIER DES MOLES
MARCH 25              FRANCE                        PARIS                               LA MACHINE DU MOULIN ROUGE
MARCH 27              GERMANY                      FRANKFURT                            BATSHKAPP
MARCH 28              SWITZERLAND               ZURICH                                   X-TRA
MARCH 30              ITALY                          ROMAGNANO SESIA                   R'N'R ARENA
MARCH 31              ITALY                          FLORENCE                               AUDITORIUM FLOG
APRIL 1                    AUSTRIA                    INNSBRUCK                              HAFEN
APRIL 3                    GERMANY                   BERLIN                                    POSTBAHNHOF
APRIL 4                    DENMARK                   COPENHAGEN                            PUMPEHUSET
APRIL 6                    FINLAND                    TAMPERE                                  KLUBI
APRIL 7                    FINLAND                    HELSINKI                                  NOSTURI
APRIL 9                    SWEDEN                    STOCKHOLM                              NALEN
APRIL 10                  SWEDEN                    GOTHENBURG                              BREWHOUSE
APRIL 12                  BELGIUM                    BRUSSELS                                  VK
APRIL 13                  ENGLAND                      LONDON                                   ELECTRIC BALLROOM
APRIL 14                  ENGLAND                      MANCHESTER                            RITZ
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 00:17:44 wysłana przez Ankh »
Being insane is part of my charm :)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Koncert Emilie Autumn - Warszawa - Progresja - Oficjalny Temat :)
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Paź 2011, 14:05:14 »
TAK TAK TAK! :D :D :D
Super, nie mogę się już doczekać! Nareszcie nowy set! Odliczam dni :)

Czy ktoś z Was rok temu kupował VIPa? Możecie mi coś na ten temat powiedzieć? Ile to kosztowało, co wchodziło w cenę i jak odbywała się płatność? Bo słyszałam, że trzeba było płacić kartą kredytową, a takowej nie posiadam :P Czy karta debetowa też się liczy? ^^

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Paź 2011, 14:13:02 »
Tez mam nadzieję że nowy set będzie :)

Ja miałam VIPa. W cene wchodziło spotkanie z Emilie, Zdjęcia, Książka Asylum For Wayward Victorian Girls, plakat, podpisanie tejże książki i plakatu, Emilie też czytała nam fragment AFWVG. Do tego ja przyniosłam swoje skrzypce aby mi je podpisała ;). Nie wiem co w tym roku będzie obejmował VIPowy bilet. Mam cichą nadzieję, że tak jak w stanach w tym roku, w cenie VIPa będziemy mieli występ Emilie na skrzypcach barkowocyh :). VIP kosztował coś ponad 200zł ale niewiele bodajże. Mój chłopak płacił PayPalem za nie.

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Paź 2011, 15:33:59 »
aaa, to po Vipa lecimy!

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Paź 2011, 16:33:26 »
Łiiii! :D Pięknie - i data, i miejsce. ^^
Everything dies

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Paź 2011, 13:45:40 »
Jeej, świetnie! Nie mogę się już doczekać!
Niestety, pojawia się problem. mianowicie, jestem  osobą niepełnoletnią i muszę iść z mamą (na tatę nie ma co liczyć  :P ) Do Warszawy mam dość daleko, i jeszcze 14 marca do wtorek... nie wiem, czy moi rodzice się zgodzą...  Muszę ich przekonać, bo marzę o tym. Trzymać kciuki!  :)

Offline Aya

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Paź 2011, 13:56:13 »
Hmm ja myślę, że raczej wybiorę się na koncert do Berlina, bo do Warszawy mam bardzo daleko i mama by mnie nie puściła  :D Teraz to tylko trzeba liczyć na to że rodzice się zgodzą i znajdę sobie kogoś pełnoletniego kto mógłby ze mną pojechać ^^

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Paź 2011, 14:32:16 »
Skoro tyle osób planuje się wybrać, to może jakieś spotkanie przed koncertem?:P

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Paź 2011, 14:49:49 »
Liczę, że się wszyscy zobaczymy.  ;)
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Paź 2011, 15:04:58 »
No spotkanie byłoby super ale kurde u mnie niestety nie wiem jak to wyjdzie... bo pojade pewnie z chlopakiem... jesli weznie sobie wolne 2 dni to mysle bez problemu popoludniu by sie dalo, ale jak nie dostanie to bedzie lipa niezla...;/ ale planowac moznaby :) w sumie z tego co pamietam zaraz obok progresji jest sporo barów/pizzerii ;)

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Paź 2011, 15:33:59 »
Właśnie! Niepełnoletnich bez "opieki" (towarzystwa osoby 18+) nie wpuszczają? Czy wpuszczają? Bo to różnie na różnych koncertach jest.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Paź 2011, 19:33:07 »
W naszej skromnej grupce jest kilka osób pełnoletnich. Może by nas wzięły pod swoje skrzydła... :D

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Paź 2011, 19:43:06 »
Wgl zbierzmy się i razem idźmy =D
No oczywiście, że razem ^^ Planowane jest spotkanie przed koncertem :D

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Paź 2011, 19:44:25 »
no myślę że chyba nie powinno byc problemu :P bo chyba nie zrobią siary że trzeba być rodzicem :P w sumie mógłby się ktoś tu wypowiedzieć kto był w takiej sytuacji rok czy 2 lata temu i był niepełnoletni i szedł na koncert ;)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Paź 2011, 20:12:35 »
Ja się dowiedziałam od pani kasjerki ze Stodoły, że dzieciaki przychodzą z rodzicem. Rodzic mówi ochroniarzowi, że po koncercie je odbierze i już xD Ale nie wiem jak to działa w praktyce.