•  

Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 20507 razy)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Lut 2012, 20:39:43 »
Ja jak mi kasy starczy ale baaardzo bym chciała. Prawdopodobnie Metalfest sobie odpuszcze na tą intencje :D

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Lut 2012, 20:45:56 »
Ale w okolicach też chyba gra Closter, czyż nie?

Closter jakoś wyjątkowo rzadko zapuszczał się w ten róg Polski, a w sumie głupio jechać na koncert, na który dojazd wyniesie więcej niż sam bilet. ; p

Ja znam, ja znam!!! Ale nie wiem czy na tyle lubię, aby się zdecydować, myślisz, że warto?

Ja w sumie uwielbiam ich jedną płytę, z resztą nawet tak średnio miałam styczność, ale jeśli cena okaże się interesująca, to zdążę się dokształcić do września. >.<

A ja jestem oburzona koncertem Lao Che. Jeśli nikt się nie wygłupia, bilety kosztują 25zł. Ale oczywiście u mnie dają koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej, który jest organizowany w ramach jakiegoś cyklu wydarzeń artystycznych, więc bilety kosztują 50PLN. No ale dla zainteresowanych: 26 lutego w Białymstoku, z większych miast odwiedzą jeszcze Olsztyn 24 lutego (bilety już w normalnej cenie), a 17 lutego zagrają we Wrocławiu (10zł ; p) na otwarciu centrum czegośtam. Eh, a taką miałam na nich ochotę.

Przy okazji znalazłam też 3-Majówkę we Wrocławiu, 3 - 5 maj. Dla mnie trochę daleko, ale naprawdę warto. Można będzie posłuchać m. in. wspomnianego wcześniej Lao Che, fenomenalnego Jelonka, Acid Drinkers, Myslovitz i wiele innych. Jak dla mnie baaardzo kuszący skład, może zainteresuje to kogoś, kto ma nieco bliżej. ; ) Link do wydarzenia na last fm: http://www.lastfm.pl/festival/3137645+3-Maj%C3%B3wka+2012

P.S. Czemu temat został przeniesiony? Bardziej pasuje mi do działu muzyka, bo nie do końca chodzi o umawianie się na wspólne wyjazdy czy spotykanie się na koncertach, ale raczej o dzielenie się informacjami o ciekawych wydarzeniach. A założyłam nowy, bo nawet nie przyszło mi do głowy przeszukać ten dział w poszukiwaniu czegoś podobnego. ; p

P.S.2 Ja byłam na Tarji. >.<
« Ostatnia zmiana: 11 Lut 2012, 21:00:34 wysłana przez Tarkiina »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Lut 2012, 22:03:06 »
Ok, wrzucam tutaj. niech ten temat służy za wszystko, co o koncertach można powiedzieć, umawianie się na spotkania też.
PS. Tarja była super! ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lut 2012, 21:37:43 »
O tak, Tarja była fenomenalna. Ale najlepsza dziewczyna w masce przeciwgazowej - najpierw naiwnie myślałam, że maskę ściągnie i zacznie śpiewać albo robić cokolwiek, ale się przeliczyłam. xD A Tarja wspaniała, śmieszna, urocza i co nie tylko, bardzo miło wspominam ten koncert. Kiedy znowu przyjedzie do Polski zachęcam wszystkich gorąco. : )

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lut 2012, 19:07:45 »

JA CHCE ZOBACZYĆ MANSONA!

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lut 2012, 19:30:11 »
Kiedyś miałam na niego ogromną fazę, jego postać niesamowicie mnie fascynowała a głos doprowadzał do obłędu. Teraz ta 'młodzieńcza miłostka' uleciała i sama nie wiem, czy zdecydowałabym się zobaczyć byłego idola live... Boję się, że mogłoby to źle się odbić na mojej psychice >.<""

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lut 2012, 19:34:19 »
Mnie tam do obłędu nigdy nie doprowadzał, ale mimo to sądzę, że zobaczyć go na żywo jest jedną z pozycji na "liście koniecznych rzeczy do zrobienia przed śmiercią". Nie zrobić tego to tak jakby żyć w poprzednich dekadach i nie pójść na Queen albo Hendrix'a ;p

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lut 2012, 20:13:09 »
Manson jest awsuuuuum~!
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lut 2012, 22:18:50 »
ja Masona nawet nie słucham, ale gdybym mieszkała w okolicach Warszawy (i była starsza  ::) ), to pewnie bym poszła ;3

Offline Miss_Take

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Lut 2012, 00:21:02 »
Jadę na Mansona choćbym nie chciała, jestem zmuszona  ;D
22 marca w Progresji Deathstars. Ogromny problem bo nie wiem czy z tej okazji nie zrezygnuje z Emilki.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Lut 2012, 09:58:12 »
Kurna 187 zł... ech... chyba odpuszcze... bo tu jeszcze Brutal, Castle Party... Children of Bodom... fu*ck! muszą wszyscy teraz przyjeżdżać?!

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Lut 2012, 17:35:04 »
Oj tam, już nie przesadzajmy z tym Mansonem, ja tam bym wolała Hendrix'a. ; p

Moja koleżanka była wczoraj na Stingu w kongresowej. Też chcę. ._.

edit: Björk na Open'erze! 4 lipca! Święto lasu. ^^ Tak poza tym, to Open'er jest w dniach 4-7 lipiec i są też inni (;p), strona na lansie: http://www.lastfm.pl/festival/1989328+Heineken+Open%27er+Festival+2012 .
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2012, 18:00:49 wysłana przez Tarkiina »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Lut 2012, 13:58:28 »
@Miss_Take: ale jak to? Jakiś niemiecki zespół jest dla Ciebie ważniejszy niż Emilka? :P

@Tarkiina Björk...hmmm aż na Open'er to raczej się nie wybiorę ale fajnie ^^

Korn - 15 sierpnia 2012, park Sowińskiego, Warszawa (w ramach festiwalu Rock in Summer)
Bilety: 130 zł

http://www.lastfm.fr/event/3209736+Rock+In+Summer+Festival+2012%3A+Korn

Byłby ktoś chętny? Serio mnie kusi ale z pewnych względów sama nie pójdę tam za Chiny ludowe i wyjazd do Japonii.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Miss_Take

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Lut 2012, 15:59:18 »
@Miss_Take: ale jak to? Jakiś niemiecki zespół jest dla Ciebie ważniejszy niż Emilka? :P
Tylko nie niemiecki! Szwedzki  ;D
Mój pobyt na jakimkolwiek koncercie w najbliższym czasie się oddala bo muszę kupić wypasiony prezent Mojemu za to że się tak na moje urodziny postarał... A mianowicie MAM BILET NA MANSONA!   ;D

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut 2012, 19:19:31 »
Szwedzki szwedzki! ja nie ide na deathstars tylko dlatego że w środe musze być we wrocku... bilet na Emilke już mam więc wyboru nie mam.

Też chce na Mansona!!! Czemu urodziny ma się raz w roku...