•  

Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 20122 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Koncerty
« dnia: 03 Sie 2011, 20:38:12 »
Tak mi wpadło do głowy, w sumie jak umawiamy się na konwentach m&a to czemu nie na koncertach? Śmiem twierdzić, że na koncercie towarzystwo jest nawet bardziej potrzebne - chociażby po to, żeby nie zgniótł nas tłum ^^

Oprócz umawiania spotkań może to być temat do omawiania koncertów w innym kontekście (np na czym ostatnio byliście, na co się szykujecie, wrażenia itp) ale to już zostawiam do waszej dyspozycji.

Zaczynam: wybieram się na koncert Tarji 16 stycznia 2012 roku. Wprawdzie "eskortę" mam zagwarantowaną ale poznaniu forumowiczów przy okazji nie odmówię. Ktoś się wybiera oprócz mnie? :D
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sie 2011, 21:25:34 »
Na Tarję niestety nie idę, ale wcześniej ma być koncert Jelonka.
Dokładnie 30 listopada 2011 o 19:00 w Stodole. Jestem nieletnia, więc mnie nie wpuszczą, a moja mama jakoś Jelonka nie lubi, więc może ktoś zainteresowany? Fajnie by było gdyby był pełnoletni albo miał pełnoletnia obstawę :D

Offline Remedy

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sie 2011, 22:19:36 »
Bardzo, bardzo chętnie wybrałabym się na Jelonka. Pełnoletnia nie jestem, ale jakoś wcześniej nie było to problemem, by pójść na koncert do stodoły?
poprzedni nick: BatBite

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sie 2011, 22:06:49 »
Ja właśnie sobie wróciłam z woodstocka, a dalej to chyba jedynie 25-lecie Farben Lehre w Płocku, chli-chlip.
Everything dies

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sie 2011, 23:21:33 »
Ja idę na Within Temptation do Kraka jakoś 20któregoś października, a potem w grudniu pewnie na Zabili mi żółwia(chłopak przyjaciółki jest wokalistą więc grupką chodzimy zawsze ;)) w Bielsku no i jak Jelonek bedzie znów w Bielsku to pewnie też będę :).
Being insane is part of my charm :)

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lut 2012, 13:47:22 »
Na Emilie świat się nie kończy, a nie ma nic lepszego niż dobry bauns w tłumie. >.<
Zapraszam do podawania dat i miejsc interesujących (Waszym zdaniem) koncertów, do pisania na jakich będzie można Was spotkać, do komentowania w szerokim tego słowa znaczeniu i opisu przeżyć po.

Zapewne część już słyszała, że w maju zawita do nas Epica. Będzie można ich zobaczyć 15 maja w Katowicach i 16 maja w Warszawie. Kusił mnie warszawski koncert baaardzo, dopóki nie zorientowałam się, że następnego dnia o 9.00 mam maturę. xDDD Ach, życie.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lut 2012, 13:49:35 »
Vic Anselmo zawita 14 marca w Warszawie w klubie Kocioł.
Cena biletów to 15 zł

Dla zainteresowanych :)

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lut 2012, 16:21:01 »
Kto z Was się wybiera na Epicę? Ja jestem z Katowic więc na pewno mnie tam nie zabraknie, co prawda nowy album średnio mi podszedł ale dla starych kawałków i kilku znajomych warto się wybrać ^^ Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze pisać, ja chętnie zajmę się osobą, która spoza miasta a nawet jeśli wie co, gdzie i jak to w grupie raźniej ;D

Poza tym myślę nad Delain - 28 Kwietnia w klubie Progresja w Warszawie. I tutaj moje pytanie, czy ktoś ich słucha? Jak już napisałam mieszkam w Katowicach i jakoś nie uśmiecha mi się samej tam jechać :$

Ah, no i oczywiście 17 marca w Leśniczówce w Chorzowie wystąpi Closterkeller ;D

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lut 2012, 16:32:03 »
Delain kiedyś słuchałam, potem jakoś mi przeszło. Na koncert może i bym pojechała (nie taki drogi), ale już za dużo tych eskapad do Wawki w tym roku, tym bardziej, że nie zależy mi na nich jakoś szczególnie.
A tak na marginesie: czemu teraz jest tyle świetnych koncertów? Ja już jestem spłukana, Emilie niby 65zł, ale jak się doliczy dojazd to wcale tanio nie wyjdzie, a jakby tak zsumować wszystkie... ; p

Co do Closter, to coś mnie przed chwilą tknęło, że sprawdziłam najbliższe koncerty i... będą u mnie! Myślałam, że tak pilnuję trasy Bordeaux, a tu proszę. ; p Closterkeller 11 marca w Białymstoku. : )))

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lut 2012, 16:45:58 »
Tak, ten rok obfituje w koncerty, szkoda, że nie mam możliwości pojechania na wszystkie.
Delain nie jest gdzieś wysoko w rankingu tych, które lubię, lecz słyszałam dużo opini na temat ich występów i wiem, że nie będę żałować. Tym bardziej, że supportem będzie zespół w którym gra Amanda Somerville - Trillium :D

Haah, no popatrz, masz wcześniej Clostera niż ja. Dla mnie będzie to już 4 koncert, wciąż czekam na Graphite live i nie wiem czy kiedykolwiek się doczekam ^^" Cieszy mnie, że aby posłuchać Anji nie muszę nigdy daleko jeździć bo zwykle raz czy dwa grają w okolicy ;D

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Lut 2012, 16:55:33 »
No dobra ja może teraz polece z wiadomościa znaną już wszystkim
METALLICA 10 MAJA BEMOWO
oraz
SLAYER K*** (;)) NA URSYNALIACH

Judas Priest 14 kwietnia w Spodku

Metalfest  http://www.pl.metalfest.eu/

Woodstock (Machine Head!)  2-4 sierpnia wiadomo gdzie :)

Mam zamiar odwiedzić wszystkie powyższe a poza tym jeszcze Castle Party i Brutal Assault w Czechach (ech... ale chyba jak mi konto bankowe będzie podwajało wszystkie przelewy przychodzące...)

Delain mi nie podchodzi jakoś więc się nie wybieram. Nad Epica się zastanawiam i to mocno. Ale do Katowic bo mam bliżej ;)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lut 2012, 17:19:32 »
Closterkeller 5 marca w Warszawie (Hard Rock Cafe)
Hunter 13 marca w Warszawie (Hard Rock Cafe)

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lut 2012, 17:24:02 »
@alienne, nie odzywaj się. Closterkeller ostatni raz w Białym był 18 lat temu, więc tak, byłam na nim. >.<

O Metallice też nie wspomnajcie, dlaczego nikt mi nie powiedział, że matura tak rozwala koncertowe życie? xD Tego dnia mam rozszerzony angielski o 14.00, piszę ponad 3 godziny, dojazd do Wawki też ponad 3 godziny, więc już pojechałam. >.<

Zna ktoś może Sigur Rós? Będą 16 września (ha! to jeszcze wakacje!) w Krakowie. Jak powiedzą po ile bilety, poddam pod rozwagę. ^^

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lut 2012, 17:55:30 »
Ja na Metallicę miałam okazje iść kiedy miałam... zieloną szkołę xD
Ale w okolicach też chyba gra Closter, czyż nie? To jest jedyny polski zespół, który tak mi podszedł i na każdym koncercie w Katowicach staram się być.

Ja znam, ja znam!!! Ale nie wiem czy na tyle lubię, aby się zdecydować, myślisz, że warto?

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lut 2012, 20:10:11 »
@_Katie_ Ty weee, też na Brutala jadę :)