•  

Autor Wątek: Przerażające zdjęcia, historie itp.  (Przeczytany 18132 razy)

Offline Miss_Take

• BlackBerry Muffin
  • **
Odp: Przerażające zdjęcie, historie itp.
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Lut 2012, 22:26:43 »
Polecam ten komiks, jeśli ktoś jeszcze nie widział. "Przerażający" w trochę innym sensie niż przytoczone przez Was historie ;) Polecam czytać po ciemku ^^

Dostałam to kiedyś od kogoś z zaznaczeniem ze wyjątkowo straszny straszak z przetłumaczoną historią (jeśli kogoś interesuje a nie widział z tłumaczeniem to mogę później znaleźć). Fakt że może mnie to przerazić (a do strachliwych nie należę) uprzedził mnie tak bardzo że posadziłam przed tym chłopaka żeby obejrzał za mnie i powiedział czy straszne :D . W pewnym momencie rzeczywiście podskoczył w związku z czym przez pare dni odmawiałam obejrzenia tego. W końcu dałam się namówić, okazało się niestraszne (sam element zaskoczenia choć historia creepy), ale fakt bania się samego strachu też daje trochę adrenaliny  ;D

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Lut 2012, 23:09:25 »
Na mnie najbardziej działają właśnie takie momenty zaskoczenia (tak jak w horrorach - gwiżdżę na wszystkie potwory/morderców/straszne historie, ale jak skądś nagle coś wyskoczy, to wybijam głową dziurę w suficie :)). Sama historia mnie za to nie ruszyła. Kto co lubi :D

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Lut 2012, 23:37:58 »
Mi brat też wysłał ten komiks, a ja, głupia, pierwsze co to przewinęłam na sam dół, żeby sprawdzić długość tego, cośtam mi hałasowało, a jak zaczęłam czytać to już nie działało... :( Sama historia mnie nie wzruszyła wcale, ale jestem na 100% pewna, że bym co najmniej podskoczyła w tym wiadomym momencie. :P Fajne toto.
Everything dies

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Lut 2012, 23:42:44 »
Komiks nie był straszny, ale faktycznie miałam taki "efekt zesztywnienia" jak mi się nagle coś poruszyło XD

Offline maiiaF

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Lut 2012, 11:41:33 »
Chip-Chan siedzi przy laptopie! ;D

Adiee, to wciąga, ciągle ją oglądam :D

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Maj 2012, 21:14:21 »
Znalazłam coś interesującego. Źródło: http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/page__view__findpost__p__494556

Nattramn- wokalista zespołu Silencer i założyciel projektu Diagnose: Lebensgefahr, który powstał podczas jego pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Właściwie to o tej postaci nie wiadomo prawie nic: nie wiadomo jak się nazywał, czym się zajmował, nie wiadomo kiedy się urodził, czy jeszcze żyje. Wiadomo natomiast że pochodzi/pochodził ze Szwecji, był frontmanem zespołu Silencer, założył projekt Diagnose: Lebensgefahr i był psychicznie chory. Znany jest/był ze tego że podczas wykonywania utworów dokonywał samookaleczenia, aby jego krzyki były bardziej realistyczne i przepełnione złem. Dodatkowo niektóre utwory nagrywał w trumnie, mimo iż miał głęboką klaustrofobię, aby nadać głosu szaleńczą i obłąkaną barwę. Po wydaniu płyty Silencer'a trafił do szpitala szpitala psychiatrycznego. Nattramn uciekł z departamentu 57 szpitala psychiatrycznego i postanowił, że będzie zabijał małe dziewczynki dzięki czemu stanie się sławny jak Thomas Quick. Jak powiedział, tak zrobił i wcielając swój plan w życie zaatakował dwie bawiące się dziewczynki w piaskownicy toporem. Obydwie przeżyły atak a Nattramn uciekł na rowerze. Po szybkiej interwencji policji, która go złapała prosił aby go zabili. Potem ponownie trafił do zakładu psychiatrycznego gdzie przeszedł terapię muzyczną tworząc swój solowy projekt Diagnose:Lebensgefahr gdzie nagrał krzyki swoich szpitalnych kolegów, schizofreniczne szepty oraz odgłosy urządzeń szpitalnych. Projekt w klimatach dark ambientu był ostatnim z jego udziałem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tUmKBJwCNEA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tUmKBJwCNEA</a>

Możliwe, że zdjęcie wokalisty

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Maj 2012, 21:22:13 »
Jestem dziwny, ale spodobała mi się ta piosenka ;_;

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Maj 2012, 21:26:01 »
Jeśli czujesz potrzebę zaatakowania małych dziewczynek toporem to wiedz, że coś się dzieje

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Maj 2012, 21:33:04 »
Zaraz do Ciebie wpadnę z moim przyjacielem Tomkiem.
Tomek jest toporem.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Maj 2012, 22:30:45 »
Też mi się podoba, tylko troszkę przydługie.

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Maj 2012, 11:19:13 »
ej, mnie cholera też. Czas rozpocząć leczenie :3

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Maj 2012, 12:20:36 »
A mnie te wszystkie "straszne" dark ambienty i inne takie z "diagnose" na czele uspokajaja i... Usypiaja. :p nie jestem w stanie zrozumieć, jak to może być dla kogoś straszne, bo dla mnie takie dziwne dźwięki są idealnie odprezajace i uwielbiam przy nich zasypiac, bo momentalnie wtedy sie uspokajam i czuje bezpieczniej o.o

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Maj 2012, 14:26:52 »
rainbow, mam dokładnie tak samo!

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Maj 2012, 14:36:51 »
Hahaha, to dobrze, bo juz myślałam ze coś jest ze mną nie tak xD

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maj 2012, 18:42:08 »
Jeśli chodzi o "straszne" rzeczy, czy oglądał ktoś "Kobietę w czerni"? Jestem skłonna stwierdzić, że to majstersztyk horroru i czegoś takiego właśnie w kinach brakowało, zamiast tych wszystkich oklepanych pseudo-horrorów, gdzie główną rolę gra krew i zombiaki (REC 3 - polecam jako genialną komedię do obejrzenia ze znajomymi)
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black