•  

Autor Wątek: Lista życzeń  (Przeczytany 8660 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
Lista życzeń
« dnia: 21 Maj 2011, 21:44:46 »
Z pewnością jest wiele rzeczy, zarówno w sferze materialnej jak i duchowej, których chęć zdobycia/posiadania nie daje wam spać po nocach...
Tutaj jest miejsce na dzielenie się swoimi życzeniami i małymi marzeniami ^^

Moja lista życzeń materialnych
(o innych wolę nie wspominać, bo natychmiast jawi się przede mną wizja sesji...:/)

1) Ten kapelusz:

2) Taki zegarek (bo niestety ten konkretny zegarek już znalazł swojego właściciela, ehh...)

3) Książka Emilie Autumn i wszystkie płyty których nie mam ;D
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
Odp: Lista życzeń
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2011, 09:57:17 »
Ankh, chętnie stworzę Ci ten kapelusz, wystarczy mi więcej zdjęć~ i już.
?? ?.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2011, 22:48:57 »
Szczerze mówiąc, nie wiem czy znajdę inne zdjęcia, ale nie powiem, kusisz :D tylko co byś chciała w zamian? :P
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2011, 18:07:15 »
Życzeń materialnych zbyt wiele nie mam. Jednak jeżeli chodzi o marzenia (czy też plany na przyszłość) jako tako:

1. Praca w dubbingu bądź radiu.

2. Poprawienie wokalnych możliwości.

3. Większa siła fizyczna. ;)

4. Zwiększenie ilości świadomych snów i ogólnie poprawa ezo-formy.

5. Przeczytanie wszystkiego co planuję przeczytać od lat.

Marzeń mam znacznie więcej, ale te są przynajmniej w miarę realne. ;))
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2011, 18:20:35 »
och, a ja wyskakuję przy poprzedniku strasznie próżno, otóż teraz latam z wywieszonym jęzorem za jumper skirt z Alice and the Pirates print: Beauty and the Rose Promise w wersji czarnej. ostatecznie pocieszyłabym się spódnicą, ale op bym raczej nie brała, bo boję się jakbym w tym wyglądała ><

ech, w planach szukanie też skarpetek od kompletu, w wersji black x red, ale to mniejsza sprawa.

druga rzecz to raven print, który jest najidealniejszym printem dla mnie ever; kolorystyka black x silver:

a tak poza tymi małymi szczegółami, jestem człowiekiem na obecną chwilę, całkiem spełnionym. pierwszy raz w życiu mieszkam na bananowym osiedlu, mam biały pokoik zastawiony meblami w kolorze pudrowego różu w stylu ludwikowskim; finalnie idę na studia artystyczne ze specjalizacją grafiki komputerowej i reklamy wizualnej, przy czym wybyłam z cholernej polski, a w przyszłym roku idę na fizykę teoretyczną(i cały czas ciągnąć artystyczne). mówiąc krótko, z osobistego punktu nie spodziewałam się że wszystko pójdzie tak dobrze.

MOD: Obrazki były ale znikły z Internetu, nie do odszukania
« Ostatnia zmiana: 11 Sie 2012, 16:47:13 wysłana przez Ankh »
?? ?.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2011, 19:29:59 »
Rzeczy wręcz niektóre nie realne lecz jak lista życzeń :p
1. Jakiś bajer do cofania się w czasie.
2. Lekki przypływ gotówki :/
3. Nauczyć się grać w końcu na tych skrzypcach!

Offline Remedy

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2011, 19:42:35 »
Marnie wypadnę, ale w tej chwili najistotniejsze byłyby jakieś odebrane czasoprzestrzeni godziny, bym mogła się przespać a i tak ze wszystkim zdążyć. :P
poprzedni nick: BatBite

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Maj 2011, 23:24:58 »
Chcę być niższa. Średnio możliwe, chyba że za 50 lat, ale to już trochę kiepsko.

I chcę, żeby moje wyniki z historii były zadowalające.

I znaleźć pracę u niemieckich sąsiadów.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maj 2011, 14:52:07 »
Także pragnę poprawy mych ocen w szkole!!

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2011, 21:44:21 »
ja nie chcę lepszych ocen. ja chcę dobrych wyników z matury. Oceny mam ok.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Cze 2011, 22:31:49 »
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Lis 2011, 14:50:31 »
Odświeżam stary temat:

Strasznie mnie ciekawi ta książka:

The Art of Suicide is a history of the visual representation of suicide from the ancient world to its decriminalization in the 20th century. After looking at instances of voluntary death in ancient Greece, Ron Brown discusses the contrast between the extraordinary absence of such events in early Christianity and the proliferation of images of biblical suicides in the late medieval era. He emphasizes how differing attitudes to suicide in the early modern world slowly merged, and pays particular attention to the one-time chasm between so-called heroic suicide and self-destruction as a "crying crime".

Brown tracks the changes surrounding the perception of suicide into the pivotal Romantic era, with its notions of the "man of feeling", ready to hurl himself into the abyss over a woman or an unfinishable poem. After the First World War, the meaning of death and attitudes towards suicide changed radically, and in time this led to its decriminalization. The 20th century in fact witnessed a growing ambivalence towards suicidal acts, which today are widely regarded either as expressions of a death-wish or as cries for help. Brown concludes with Warhol's picture of Marilyn Monroe and the videos taken by the notorious Dr Kevorkian.

Chciałabym móc ją przeczytać.
Terry Pratchett

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Lis 2011, 15:20:42 »
Demonia Platoon 202s (http://www.isimplyshop.com/product_images/n/447/PLATOON-202-BPU__10961_zoom.jpg)
Jestem na ich punkcie chora. <3

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Lis 2011, 15:24:04 »
Adiee, a jaki ty masz rozmiar, tak z ciekawości? Bo nie wiem, jak wg ciebie, ale dla mnie to lasia, której zdjęcie podesłałaś śmiesznie w nich wyglądała ze względu na długość stopy - po prostu te butki byly takie krotkie, że wydawła się mieć kopytka x3