•  

Autor Wątek: Uczulenie na kosmetyki  (Przeczytany 52 razy)

Offline Lentoons

• Tea Spoon
  • *
Uczulenie na kosmetyki
« dnia: 13 Lip 2018, 11:24:20 »
Witam wszystkich :)
Ostatnio po balsamie wyskoczyła mi wysypka a jak przestałam ją stosować to plamy zniknęły, więc przypuszczam, że mam uczulenie na balsam. Też mieliście taką sytuację? Albo możecie polecić jakiś krem do ciała, który jest dla alergików?
Dzięki wielkie ;D
W profilu zawarty był link kryptoreklamy, który został usunięty. Zachęcamy do dalszego korzystania z forum, zgodnie z regulaminem :* Moderacja

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
Odp: Uczulenie na kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sie 2018, 23:05:13 »
Emolium, emulsja do ciała. Dla alergików, dzięki temu nie mam atopowego zapalenia skóry.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline extorda

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sie 2018, 15:08:51 »
Istnieją dobre kosmetyki hipoalergiczne, które swoją jakością i działaniem nie ustępują innym kosmetykom, w których zawarte są składniki alergogenne.
Powodem dla którego tak niewielu ludzi odnosi sukces jest to,że nikt nie wymyślił jeszcze sposobu umożliwiającego siedzenie i jednoczesne ślizganie się w górę.

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sie 2018, 21:04:05 »
Nie jestem alergikiem, ale akurat uczula mnie składnik, który często jest stosowany właśnie w kosmetykach hipoalergicznych...