•  

Autor Wątek: Jak poznaliście Emilie Autumn?  (Przeczytany 6386 razy)

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
Odp: Jak poznaliście Emilie Autumn?
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Cze 2011, 15:34:08 »
Ankh, dzięki za uznanie i powitanie :D
To prawda, mam wszystkie, ale niestety nie wszystkie w postaci fizycznej. Ale w tym roku wybieram się do Londynu i jest szansa, że coś upoluję :)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Cze 2011, 19:41:36 »
Najłatwiej na pewno dostać ofeliaka, największy problem jets chyba z enchant? Poluję na to X czasu TAT
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Cze 2011, 20:54:15 »
Najtrudniej to jest dostać Laced/Unlaced. Enchant można kupić nawet na ebayu (inna rzecz, że to taka szemrana wersja). Ni chyba, że jesteś wybredna i chcesz pierwsze wydanie, to trochę gorzej ;) Polecam swój poradnik, staram się go aktualizować na bieżąco :D
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Fiolnir

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Cze 2011, 18:59:23 »
Słucham tak różnej i dziwnej muzyki, że to chyba było przeznaczenie ;) W pewnym momencie mi Emilkę podrzuciła kumpela stwierdzając, że pewnie mi się spodoba :) No i trafiła.

Offline Krab

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Sie 2011, 12:44:10 »
Znalazłem ją przypadkiem na YT. Pierwsza pieśń: Opheliac. Mało oryginalnie ale tak to poszło. Reszta to historia :)

Offline mdln

• Tea Spoon
  • *
    • w czym zaczytuje się Madeleine.
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Sie 2011, 12:26:29 »
Hmmm, najpierw skądś wyczarowałam piosenkę "What if" :D Nawet nie pamiętam kiedy dokładnie, trochę chyba poleżała w moich plikach, zanim ją włączyłam. Spodobała mi się.
Poszukałam informacji na temat panny Autumn i bum, zakochałam się :)
?Tylko zmysły mogą uleczyć duszę, tak samo jak tylko dusza może uleczyć zmysły.?

Offline Nethrelize

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sie 2011, 22:42:45 »
Brat kiedyś przeglądał YT i znalazł "emilie autumn manic depression" od tego czasu zaczą jej słuchac.Mnie do niej "przyzwyczajano"jakieś 2-3 lata(od pierwszej nuty ją polubiłam).Tak samo było z Evanescence i Within Temptation.Mój brat jest,no nie wiem jak to opisac dzięki niemu teraz słucham te dwa zespoły co wcześniej o nich wspomniałam,Emilie Autumn i Apokaliptyke.
Gdybym mogła urodzic się kiedy inndziej wybrałabym epoke Wiktorjańską.

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Lis 2011, 17:51:02 »
W moim przypadku to będzie chyba najdurniej ^^

Ogólnie  pałam sympatią do steampunku. Kilka miesięcy temu trafiłem na ten obrazek:
http://kwejk.pl/obrazek/284780/goth,%28stereo%29type.html
 Większość minąłem bez zbytniego zainteresowania, dokładnie przestudiowałem tylko modele 'victorian' no i właśnie 'steampunk', po chwili już słuchałem  'shalott' na YT, a potem inne wybierając z działu 'podobne'. Jeszcze tego samego dnia maiłem 'Opheliac' na dysku, a przez następne 3 dni słuchałem w kółko 'misery loves company', 'swallow' i 'art of suicide'. ;)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Lis 2011, 11:40:30 »
Ja się na początku nie poznałam na Emilce. Żadnej miłości od pierwszego wejrzenia (a szkoda, bo było to kilka miesięcy przed Independent Festival, więc ominął mnie jej jeden występ w Polsce). Zobaczyłam jej zdjęcie - spodobało mi się, weszłam na MySpace - i byłam, szczerze mówiąc, trochę rozczarowana ;) Byłam wtedy małym true metalem (zresztą metalu nadal słucham, ale mój gust jest dużo bardziej eklektyczny niż kiedyś) - i Misery Loves Company wydało mi się takie mdłe i bez poweru.

Dopiero jakieś pół roku później dałam jej drugą szansę. Też nie zakochałam się od razu - dopiero po kilkukrotnym przesłuchaniu dyskografii zaczęłam się coraz bardziej i bardziej do niej przekonywać. Na koncert w 2009 roku poszłam bardziej z ciekawości, nie byłam nastawiona na nic specjalnego, spodziewałam się raczej lekkiej nudy (nie wyobrażałam sobie wtedy, jak koncert bez pogo może być ciekawy ;) ). I dopiero na tym koncercie doznałam Wielkiego Olśnienia i zakochałam się w Emilie - co pogłębiła jeszcze możliwość rozmowy z nią i Bloody Crumpets po koncercie :)

Offline Pytalska

• Człowiek Demolka
  • TeaCup
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lis 2011, 15:16:35 »
Poznałam Emilie przez koleżankę. Na początku nie darzyłam jej sympatią, aczkolwiek, z czasem, jak codziennie słuchałam jej piosenek, polubiłam ją.

Oleczek

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Lis 2011, 21:27:41 »
Napisałem w google skrzypce i wyskoczyło mi zdjęcie Emilie zobaczyłem i się zaciekawiłem się.
Po kilku dniach jak mi się nudziło, napisałem w google Emilie Autumn  i w tedy wyskoczyła piosenka Liar i mi się spodobało. I tak zacząłe m słuchać Emilie aż do teraz w 21 stycznia minie 1 rok.Bardzo mi się podoba twórczość Emilie

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Gru 2011, 17:35:44 »
Znajoma puściła mi "Juliet", potem posłuchałam "Rapunzel" i już żyć bez tego nie mogę :)

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Sty 2012, 20:02:41 »
A ja w inny sposób poznałam Emilie : D

Ponad dwa lata temu zobaczyłam gdzieś w internecie charakterystyczną kreację EA - sukienkę z czerwonym serduszkiem i w parze z tą sukienką idące nazwisko: Emilie Autumn. Zaintrygowało mnie (nie każdy przecież nazywa się "Jesień"). Odstawiłam jednak na bok ten temat i jakoś tak po dłuższym czasie dopiero znów zainteresowałam się tym nazwiskiem. Przejrzałam sobie jej zdjęcia na google, stwierdziłam, że Emilie ciekawie się prezentuje, potem nieco o niej poczytałam i przesłuchałam "Opheliac". Tak się zaczęło : )

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Sty 2012, 20:11:55 »
Ja gdzieś kiedyś na jakimś innym forum (już nie pamiętam nawet jakim) zobaczyłam że ktoś wrzucił dead is a new alive... no i się zaczęło.

Offline Huldra

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sty 2012, 20:26:24 »
Przez przypadek ściągnęłam "The art of suicide". Potem "Castle down"... To jakieś 4 lata temu było.