•  

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 24149 razy)

Offline Savathus

• Pink & Covered in Glitter
  • Battered Rose
  • Sheriff of Emo Town
Odp: Seriale
« Odpowiedź #345 dnia: 24 Lip 2015, 00:11:29 »
A tak to polecam IT crowd i Chucka :)

Obejrzałam dwa odcinki tego i jakoś mało to śmieszne jak na serial komediowy, czy dalej jest lepiej? xD Bo nie wiem czy mam oglądać czy dać sobie spokój xD

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #346 dnia: 24 Lip 2015, 16:49:26 »
Zależy od odcinka ^_^ ale cały serial jest dość spójny w humorze, wiec moze po prostu nietrafiony :P
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #347 dnia: 16 Wrz 2015, 23:26:27 »
Widzieliście "Mr. Robot"? Ostatnio na 9gagu jakiś motyw z tego się pojawił, rozpoznałem aktora, który był fajny w "Pacyfiku" i chciałem zobaczyć, co tutaj prezentuje wiec tak bez żadnego czytania/ sprawdzania ani nic obejrzałem pierwszy odcinek i wooow. Cały sezon na raz pochłonąlem xD

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #348 dnia: 23 Wrz 2015, 21:28:28 »
Pierwszy sezon The Killing w 3 dni i łohohoho, jest najs. Całkiem dobre pocieszenie po tym zwalonym drugim sezonie TD (którego nadal nie jestem w stanie skończyć i chyba już tak zostanie ;p).

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #349 dnia: 19 Lip 2016, 20:50:36 »
Totalnie polecam netflixowe Stranger Things, obejrzałam wszystkie 8 odcinków pod rząd mimo, że mam porozpoczynanych pierdyliard seriali. Super klimat, trzyma w napięciu, i w ogóle 10/10. :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=b9EkMc79ZSU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=b9EkMc79ZSU</a>

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #350 dnia: 02 Wrz 2016, 00:29:33 »
Hitem tegorocznych wakacji jest "Stranger Things" (dla mnie spoko, ale czytałam wiele książek Stephena Kinga, więc trudno mi zaimponować w klimacie retro horroru), a tymczasem taka perełka, jak mini-serial BBC Victoria przechodzi niezauważony... ;_;

Uczta dla oczu i uszu, a i fabuła wciągająca. Jenna Coleman gra świetnie. Podobnie wszyscy inni akorzy, których do tej pory nie znałam.

Póki co wyszły dwa odcinki z ośmiu. Polecam.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline zdonicio

• Tea Spoon
  • *
    • http://www.zmarszczki-palacza.net.pl
« Odpowiedź #351 dnia: 28 Gru 2016, 08:42:13 »
"Stranger Things" to genialny serial :D Obejrzałam kilka odcinków i są mega!