•  

Autor Wątek: Ponarzekaj na swój dzień  (Przeczytany 139117 razy)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
Ponarzekaj na swój dzień
« dnia: 03 Mar 2011, 19:03:36 »
Bo się zdenerwowałam, a nie mam się z kim podzielić i skoro jest tak z radością, to niech będzie też z <edit>wkurzem, co?

Bo mnie wkurzył widok antyaborcyjnego filmiku na klasowym forum. Jakiś bachor czyta z kartki "wzruszający" list to ludności o tym, jak okrutne są matki dokonujące tegoż zabiegu. Na gejów się wkurwiają, bo dzieci im gorszą, a coś takiego posyłają w internet...
« Ostatnia zmiana: 16 Gru 2014, 21:31:38 wysłana przez Patyczek »
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
Odp: ponarzekaj na swój dzień
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Mar 2011, 20:28:20 »
Ludzie to hipokryci, jakas nowosc? :) W ogole mnie irytuje fakt, ze ci wszyscy ludzie mowia nam co robic, jak postepowac, a nie wiem kto dal im do tego prawo. Najglosniej krzycza zawsze ci, ktorych ten problem nie dotyczy, tak jak w tym przypadku babcie i dziadkowie z parlamentu. A niech kazdy robi jak uwaza za stosowne, i tak ludzie to robia, gdy zakazy sa absurdalne. Zawsze tak bylo, zawsze w historii spoleczenstwo mialo swoj rozum i potrafilo robic cos wbrew tym dekretom, ktore byly glupie.
You had so much to give
You had your time to live
Christfuck, christfuck

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Mar 2011, 20:31:52 »
Sama się zastanawiałam czy nie założyć podobnego tematu, ale nie chciałam wprowadzać negatywnej energii xD

Ja jestem zła bo zamiast być na chodzie i uczyć się pisma jestem chora, leżę w łóżku i użalam się nad sobą. o.O
« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2011, 20:45:17 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Mar 2011, 21:02:10 »
Mnie wkurzyło to, że jutro mam sprawdzian z naszego pięknego, ojczystego języka polskiego i nic nie umiem :(

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Mar 2011, 12:31:34 »
mam za 20 minut iść na jakiś cholerny dodatkowy konkurs z informatyki. nie wiem po co...
?? ?.

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Mar 2011, 21:42:22 »
Hm, przed chwilą moja siostra, która o tej godzinie, gnie wszyscy śpią ( w tym rodzice i sąsiedzi) sprosiła znajomych na klatkę i są bardzo głośno -,-

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Mar 2011, 19:48:55 »
A mnie wkurza fakt, że w czwartek mam już wrócić do szkoły, i że czeka mnie mega dużo klasówek i sprawdzianów do nadrobienia. :<
Everything dies

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Mar 2011, 21:05:42 »
Ahh... Znam ten ból  :(

Yavelynn

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Mar 2011, 15:52:22 »
kolega chciał mi sprzedać płytę, ale jednak mu się odwidziało, oh nein, a tak się napaliłam...!! grr

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Mar 2011, 22:08:24 »
Na polskim oglądaliśmy Czarnego Łabędzia <uwaga, teraz przekleństwa> cholera takiej zjebanej kopii <koniec przekleństw>, że aż serce boli. Oglądanie niektórych filmów w internecie jest po prostu... no bluźnierstwem wręcz...

Orihime

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Mar 2011, 18:46:08 »
Hmm... nauczyciele.
Nie będę się wgłębiać w szczegóły, ale naprawdę niemiła sytuacja miała miejsce w mojej szkole.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Mar 2011, 15:44:23 »
Hmmm :P To ze kolezanka mi zaczela mowic o końcu świata w 2013 wynikajacym z jakichs tajemnic fatimskich :) No, moze nie szczegolnie wkurzylo ale troszke ;D No i jeszcze ze gosc z programowania z C++ za szybko leci z materialem i nie nadarzalam nad robieniem funkcji macierzy bo mi sie kompilowac nie chcialo ;P I ze jest deszcz >< ech.. chce sloneczko!
Being insane is part of my charm :)

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Mar 2011, 20:34:50 »
I ze jest deszcz >< ech.. chce sloneczko!

Żeby tylko... u mnie dziś padał śnieg. ;) Także spodziewam się, że w Bielsku podobnie.
I tak, wkurzyło mnie to. :P Deszcz, śnieg, kałuże, błoto i chłód. Science Damn It!
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline Remedy

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Mar 2011, 20:27:31 »
Spotkanie rodziców ze znajomymi, w którym w pewnym momencie zrobiła się atmosfera tak nasycona homofobicznymi żarcikami między kilkoma osobami.. Miałam ochotę trzasnąć talerzem o stół i wyjść gdzieś na spacer.
poprzedni nick: BatBite

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Mar 2011, 21:35:50 »
Dresy, które chciały mi zerwać czapkę jak wracałam do domu >< banda ...
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett