•  

Autor Wątek: Podróże małe i duże  (Przeczytany 30 razy)

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
Podróże małe i duże
« dnia: 29 Sie 2018, 11:05:31 »
Często podróżujecie? Lubicie podróże? Gdzie ostatnio byliście?

Ja sporo czasu spędzam w podróży, ale to raczej związane ze studiami w innym mieście.
Jeśli chodzi o podróże takie bardziej wypoczynkowe to lubię jeździć w ładne miejsca blisko natury i spędzać czas aktywnie (np. góry). Za zwiedzaniem miast jakoś szczególnie nie przepadam, chyba że tak po prostu pochodzić, porobić zdjęcia, porozglądać się, wypić kawę itp.
Jak wreszcie skończę studia to chcę więcej czasu poświęcić na podróże.

Offline extorda

• Tea Spoon
  • *
Odp: Podróże małe i duże
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sie 2018, 14:48:52 »
Regularnie staram się wyjeżdżać w inne miejsce: do innego miasta, w inne środowisko, zobaczyć coś, czego u mnie nie ma, odetchnąć innym powietrzem. To daje mi pewnego rodzaju oddech i możliwość regeneracji, oderwania się od rutyny, którą ma się na codzień.
Cellulit już nie jest taki straszny. Warto z nim walczyć! https://rabatio.com/sklepy/vialise

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
Odp: Podróże małe i duże
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sie 2018, 16:44:22 »
Mi się wydaje, że podróże mocno spowszedniały przez postęp technologiczny i obniżenie pułapu cen (tanie loty).

To znaczy, sama lubię jeździć w nowe miejsca i je poznawać, ale nie nazwałabym tego jakąś swoją pasją życiową. Po prostu, mam możliwości to korzystam :)

Wyjątkiem tutaj był rok w Japonii, no jednak nie każdy ma okazję spędzić tyle czasu niemal na drugim końcu świata. Czasem za tym tęsknię :)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett