•  

Autor Wątek: Jaką znaną osobę kiedyś spotkałeś?  (Przeczytany 99 razy)

Offline 76gresatex

• Tea Spoon
  • *
    • http://www.moje-kreatury.pl/krem-glebokie-zmarszczki-mimiczne-daje-rade/
Jaką znaną osobę kiedyś spotkałeś?
« dnia: 14 Cze 2017, 15:31:06 »
Pracowałem przy zabezpieczeniu imprez masowych więc spotykałem masę piłkarzy polskich i zagranicznych, sporo artystów scenicznych takich jak Doda, Bednarek, Hadouken, DJ 5cet, Gooral, Ewa Farna, Afromental... Tyle koncertów obstawiałem, że nie jestem w stanie wymienić wszystkich piosenkarzy, którzy przewijali mi się na backstag'u. A tak na ulicy to spotkałem tylko Huberta Urbańskiego.

Offline SatuOpheliac

• TeaCup
  • *
Odp: Jaką znaną osobę kiedyś spotkałeś?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Cze 2017, 21:30:30 »
W 2014 roku miałam przyjemność znaleźć się wśród publiczności ćwierć finałów Mam Talent :) Udało mi się zdobyć autografy od jurorów, a po programie krótko pogadać z niektórymi uczestnikami. Szczególnie w pamięć zapadła mi pani Anna Patrys ^^

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Cze 2017, 17:50:49 »
Temat założony przez bota, ale zabawny :D

Cóż, moje spotkania z gwiazdami ograniczają się do koncertów... VIP z Emilką, autograf i zdjęcie z Amandą Palmer dwa lata temu, w zeszłym roku wejście na backstage przy festiwalu Warsaw Prog Fest. Muzycy są spoko, ale na dłuższą metę o czym bym miała z nimi gadać... z Emilką i z Amandą może by się i znalazły wspólne tematy, ale co do reszty to tylko mogę powiedzieć "robicie super muzykę" i tyle.

Ach, no i kiedyś brałam udział w spotkaniu z Piotrem Cholewą, tłumaczem Terry'ego Pratchetta. Bardzo sympatyczny starszy pan ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline SatuOpheliac

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Cze 2017, 20:55:44 »
Ankh szczęściara z Ciebie, że spotkałaś się z Emilką i Amandą *-* Mogłabyś pokrótce opowiedzieć jak wspominasz spotkanie z nimi? Jakie są wobec fanów?