•  

Autor Wątek: Zamknięcie forum? Co dalej?  (Przeczytany 420 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Zamknięcie forum? Co dalej?
« dnia: 10 Paź 2016, 17:27:15 »
Otrzymałam dwa dni temu wiadomość od Chocoleech o następującej treści:

Hej stracilam dostep do forum chwilowo i pozbywamy sie domeny i hostingu dla niego, mozecie utworzyc nowe forum, na tym i tak sie juz wiele nie dzialo, napisz prosze tam jakas informacje na ten temat i ewentualnie link do nowego jesli stworzycie, fanpage na fejsie zostaje wiec tam tez mozna podac informacje ze forum bedzie usunięte

za 2 tygodnie wygasa domena jakby co

No więc właśnie... za 12 dni wygasa domena. Nie mam pojęcia, czy istnieje możliwość przekopiowania wszystkich danych, tak czy siak trzeba się będzie gdzieś przenieść.

Szczerze mówiąc jest mi smutno i nie mam do końca pomysłu, jak to rozwiązać... może wy coś mi poradzicie? Szkoda by było zaprzepaszczać pięć (a może nawet sześć? lat tego forum.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
Odp: Zamknięcie forum? Co dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Paź 2016, 15:54:03 »
R.I.P.
"Maybe it is all a test
Cause I feel like I'm the worst
So I always act like I'm the best"

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Paź 2016, 16:45:37 »
Czyli, że to już - ostatni dzień życia forum?   :(

Kurcze, smutno no... Mimo wszystko, kawał życia tu spędziłam przecież.

R.I.P.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Paź 2016, 19:20:35 »
Jak widać forum jednak działa. Zachęcam do korzystania z tego faktu i pisania postów  8)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis 2016, 22:22:19 »
Siema! Jak widać, mamy od dzisiaj nowy adres - emilieautumn.pisz.pl ^^ Mam nadzieję, że nowa domena zachęci do pisania postów (heheszki, rozumicie, taki żarcik) oraz do stawiania mi i Łukaszowi piwa na spotkaniach forumowych xDDD