•  

Autor Wątek: Janusze podrywu  (Przeczytany 701 razy)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
Janusze podrywu
« dnia: 28 Lip 2015, 12:34:24 »
Część z januszami autorstwa Serafiny. Uważam ją za mistrzowską.

Podejrzewam, że każdym kojarzy tumblr Straight White Boys Texting. Jeśli nie, to i tak każde z nas zna podryw w internetach w stylu hetero białego chłopca. Ponieważ od dłuższego czasu mam bekę z (ekhm) pewnej osoby (ekhm), to postanowiłam założyć temat i podzielić się doświadczeniami. I mieć nadzieję, że wy podzielicie się swoimi, bo dla mnie czytanie wypocin białych chłopców to najlepsza rozrywka.

Cały dialog rozpoczął się w maju:

Wszystko spoko, normalny dialog.

O-o...

BOOM, koleś nie wytrzyma bez wtranżolenia swojego fetyszu WSZĘDZIE. Plus, słoniowa pamięć, mówi o zdjęciu, które wrzuciłam jeszcze z miesiąc wcześniej.
Myślałam, że z mojego braku reakcji rozmowa umarła, niestety, fetysz odrodził się niby feniks z popiołów dwa tygodnie później (kto w ogóle odpisuje po takim czasie, w dodatku kontynuując temat?)

Kolejny brak reakcji z mojej strony. W ogóle ciekawe, że koleś myśli, że na retoryczne pytanie "słucham" NAPISANE na czacie musi ponownie napisać swoją wiadomość (może teraz pisał głośniej?)
Niestety po kolejnym miesiącu kolega uznał, że wzwód umiera ostatni, czy coś i podjął ostatnią (?) próbę nawiązania kontaktu.

w sumie nie jest to najbardziej creepsterska wymiana, jaką dane mi było odbyć, ale biorąc pod uwagę całość profilu (o tym bym się mogła znowu rozwodzić xD) to ta rozmowa niezmiernie mnie bawi/obrzydza. Czaicie to połączenie wrażeń?
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2015, 21:25:11 wysłana przez Kojot »
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Odp: Straight White Boys Texting (Janusze podrywu)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lip 2015, 13:08:45 »
Haha tak, o matko... Mam w zwyczaju usuwać wszystko i generalnie rzadko mi sie zdarzają takie neckbeardy, ale moze cos mi sie przypomni :D Najbardziej lolowe "podrywy" to były rzeczy, ktore po prostu były turbo z dupy i miały mi zaimponować, wiec nie nadają sie raczej do tego tematu xD
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lip 2015, 13:19:01 »
W sumie to chyba nawet nie miał być podryw, w moim przypadku. Tylko jakieś... Nie no, nie wiem co, nie ogarniam tego typa nie.

Też miałam kiedyś sytuację, że org jednego konwentu po tym, jak dogadywaliśmy opłaty za nasz występ z fire show napisał do mnie, że jestem taka ładna i w ogóle - w trakcie tej rozmowy o hajsie. Po czym zasłonił się "wymsknięciem się" (na klawiaturze? serio?). A jak mu podziękowałam i napisałam, że jednak mam chłopaka, to próbował odwrócić kota ogonem i w ogóle o co mi biega lololo ahahahha. Także no xD

Alice ja chętnie poczytam o rzeczach turbo z dupy :D

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lip 2015, 13:47:34 »
(Okej, a ja mam dziwne pytanie, ale czym się różnią teksty białych facetów od jakichkolwiek innych, idk?)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lip 2015, 13:54:44 »
wydaje mi się, że w stanach to jakiś fenomen społeczny. Biorąc pod uwagę popularność tego bloga, to jest jakiś mega rozpowszechniony - laski mają po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy sumbisji w skrzynce. Wiesz, to głównie związane z takimi bro (no homo bro, frat bro itp), włosy na żel, koszulka bez rękawów. Ale sporo kolesi w typie m'lady fedora tip też jest. Tak z moich obserwacji. No i to są rzeczy, które głównie dotyczą białych.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lip 2015, 15:26:18 »
Znalazłam tam parę rodzynków od czarnych :D Ale z białymi chyba tez o to chodzi, ze sa najbardziej roszczeniowi i dumni i prawie zawsze próbują wlasnie odwrocić kota ogonem albo "o nie, ona mnie ODRZUCIŁA??? ZNISZCZE JA TEKSTEM JAKA JEST PUSTA GRUBA I BRZYDKA SUKA, NIECH SOBIE NIE MYSLI, NIE MOZE TAK BYC ZE WIELMOZNY JA ZOSTAŁEM ODRZUCONY, ONA MUSI WIEDZIEĆ ZE TYLKO SIE NAD NIA LITOWALEM!!!111one"

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lip 2015, 15:56:37 »
Ahahahahahah <3

Co prawda to nie ja wymyśliłam to pojęcie, ale idealnie określa to zjawisko; wzięte z tej strony:
https://www.facebook.com/historiezgg?fref=ts mnóstwo kwiatków : D

+ciekawostka - mnie nikt nigdy nie podrywał, nawet w taki sposób :v
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2015, 16:00:16 wysłana przez Serafina »

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lip 2015, 18:44:28 »
Oriana może po prostu nie zaczaiłaś, że to podryw. Ja często tych normalnych form nie ogarniam, dopiero po fakcie znajomi mnie informują, że coś niecoś miało miejsce.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lip 2015, 19:14:37 »

...czy w takim razie to tez był Janusz podrywu?

(mam całkiem sporo takich Januszów podrywu na fb, różnych narodowości, ale poszukam ich jutro, bo teraz padam...)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lip 2015, 19:18:39 »
Serio serio nikt do mnie nie pisał, a już szczególnie nie w taki sposób XD

Ankh, Twój Janusz to mistrz taktownego komentarza XD

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Lip 2015, 19:52:03 »
*po 6 latach, gościa nie mam w znajomych ani nie mam z nim wspólnych znajomych, nawet nie jesteśmy z tej samej części polski*
- Pamiętasz mnie?
- Pamiętam
- co słychać?
- nic poza zastanawianiem sie po co do mnie piszesz
- tak po prostu :P kupiłem dom wreszcie
- aha

Czy to Janusz podrywu?

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Lip 2015, 20:23:07 »
Spoko,
Oriana ja też nie mam takich rzeczy, bo zablokowałam na fejsie możliwość pisania do mnie PM przez wszystkich procz znajomych, zablokowalam mozliwosc komentowania tez tylko znajomi mogą, do tego mam mocną selekcję znajomych i prawie nic nie wrzucam na fejsa, a jak jakiś random do mnie pisze od razu wrzucam do spamu xD

Wiadomo zdarzają się jakieś randomy co piszą "Hey sexy lady..." albo "Hej... od ilu ćwiczysz?" ale blokuje i nic nie odpisuję i leci xD

Ogólnie mocno się bronię przed byciem podrywaną jak widzę że coś się święci to ignoruje/odchodzę/zaczynam gadać z przyjaciółką/odwracam się/nie odpowiadam.
Being insane is part of my charm :)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Lip 2015, 21:24:38 »
ankh omg pamiętam te komcie pod twoim zdjęciem po ścięciu włosów. Miałam tak wielkie wtf, że szok.

Alice ja bym powiedziała, że to mega wielka i smutna potrzeba pochwalenia się komuś... ale z kolesiami nigdy nie wiesz :D

Już zmieniam na samych januszy, coby ankh nie miała wykluczenia rasowego xD

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Odp: Janusze podrywu
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Lip 2015, 21:49:48 »
No wlasnie nie wiedziałam o co chodzi, ale gość miał straszny kompleks i mam wrazenie ze uznał ze polecę na kase xD
Edit: myslalam, ze to napisałam ale nie, to mój były z ktorym rozstałam sie bardzo wrogo
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2015, 23:07:18 wysłana przez Alice Liddell »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Odp: Janusze podrywu
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Lip 2015, 18:33:11 »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett