•  

Autor Wątek: Dlaczego jesteś pierdołą?  (Przeczytany 532 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Dlaczego jesteś pierdołą?
« dnia: 19 Lip 2015, 20:22:13 »
Jak w tytule, obiecany wątek :D

Łapię żarty z refleksem szachisty. Tak samo trolling i inne takie.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Odp: Dlaczego jesteś pierdołą?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lip 2015, 20:45:55 »
Mowie żeby ktoś powtórzył po czym przed tym jak zaczyna dociera do mnie co mówił i nie musi powtarzać.  Z łapaniem żartów mam to samo. I robie z siebie często idiotkę jak nie umiem się wyslowic przed obcymi którzy mnie stresują.
Being insane is part of my charm :)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lip 2015, 21:14:01 »
Jak się denerwuję/stresuję to zaczynam się uśmiechać albo śmiać i nie jestem w stanie składnie się wypowiadać, przez co inna osoba nie może się dowiedzieć, że coś co mówi/robi mega mnie stresuje. Mam też problem z mówieniem "nie", kiedy ktoś oczekuje ode mnie pomocy, przez co nawarstwiają mi się obowiązki.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lip 2015, 22:33:01 »
Nie potrafię spontanicznie rzucić siarczystej riposty XD

[no i musiałam przeczytać treść wątku 3 razy, żeby zrozumieć o co tu chodzi]

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lip 2015, 17:02:27 »
^ to chyba świadczy o mojej pierdolowatosci xD

Skapnelam sie, ze Khadi zaczęło dodawać foliowy czepek i rękawiczki do henny dopiero po aplikacji gołymi rekami. W związku z czym moje paznokcie, na których były resztki japońskiego manicure zrobiły sie czarne. Od tygodnia wyglądam jakbym uprawiała ogródek "na hardkora".

Rownież poszłam na herbatę ze znajomym i na przywitanie oblalam nas i stół herbata a próbując wstać zeby pójść po serwetki przyrabalam głowa w lampę. #dzieckoniepowinnowychodziczdomu
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2015, 17:50:15 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lip 2015, 20:34:44 »
W trakcie dosłownie jakiejkolwiek dyskusji moja gestykulacja po 30 sekundach robi się na tyle intensywna, że moi rozmówcy boją się utraty zębów.  ;D

Dodatkowo, zbyt często uruchamia się w mojej głowie "tryb mentora" i zaczynam rzucać jakieś dziwne hasła w niezbyt dobrych momentach. "Wiedz, że po najciemniejszej z nocy w końcu zawsze przychodzi poranek".
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lip 2015, 10:45:28 »
wczoraj się zamyśliłam wspinając się po schodach do mieszkania i wypierdzieliłam się na oba kolana do przodu. a potem zjechałam w dół, ryjąc jeszcze twarzą. mam takie siniaki na kolanach, że momentami zaczynam kuleć

jak by tego było mało, dzisiaj obudziłam się o godzinę za wcześnie (idąc na 7. do pracy), po czym zrobiłam sobie kawę, oparłam głowę na stole i...zaspałam.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lip 2015, 11:29:53 »
Często wszystko leci mi z rąk. Oczywiscie moj refleks jest w miare dobry ale gimnastyka przy lapaniu jak cos leci wyglada komicznie i konczy sie siniakami. I nie zauwazam kabli na podlodze przez co czesto sie potykam. W ogole sie potykam na prostej drodze i zawsze lewa noga. wiem dlaczego tak sie dzieje ale lenistwo wygrywa i potem marudze na obtarte czubki w lewych butach

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lip 2015, 16:19:32 »
Też ciągle się potykam, wpadam na różne przedmioty (albo np na drzwi czy ścianę, o których wiem, że są w tym miejscu od lat, ale mój mózg zapomina i idę prosto na nie), często się zamyślam i przez to też jestem wiecznie poobijana. Przez to zamyślanie się też nonstop wychodzę na kompletnego derpa, bo np ludzie coś do mnie mówią, a ja jestem w swoim świecie i albo w ogóle tego nie słyszę, albo słyszę coś innego, albo się zawieszam i odpowiadam bez sensu. Mam straszny problem z poznawaniem ludzkich twarzy, jeśli nie znam kogoś mega dobrze/nie mam do kogoś emocjonalnego stosunku to jestem w stanie przedstawić się tej samej osobie kilka razy, ZUPEŁNIE nie pamiętając, że już się znamy. Nie mówiąc już o tym, że kiedy ktoś na ulicy mówi mi "cześć", to w 99% przypadków nie mam pojęcia kim jest ta osoba, i potem wychodzę na chama, bo wszyscy myślą, że ich celowo ignoruje, a ja po prostu się zawieszam, bo zastanawiam się kto to, i zanim wpadnę na to, że w sumie można po prostu odpowiedzieć "cześć" bez zastanowienia, to ten ktoś już sobie pójdzie. W dodatku robię wtedy mega dziwną minę. I czasem jak już całkiem nie ogarniam, to pytam się "yyy, ale my się znamy?", po czym się okazuje że np jestem z tym kimś na roku/chodziłam do klasy w LO, ale w ogóle tego nie zauważyłam i jest mi cholernie głupio ._.

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Paź 2015, 08:56:45 »
wylałam sobie na rękę wrzącą kawę, bo chciałam otworzyć drzwi, trzymając kubek ._.