•  

Autor Wątek: Jak dbacie o ciało? - ulubione kosmetyki  (Przeczytany 622 razy)

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
Jak dbacie o ciało? - ulubione kosmetyki
« dnia: 24 Maj 2015, 13:12:50 »
Macie jakieś ulubione kosmetyki do nawilżania/natłuszczania/odżywiania/regenerowania skóry na całym ciele?

Ja ostatnio zaczęłam używać emulsji natłuszczającej do skóry atopowej z Ziaji. Co prawda skóry atopowej nie mam (na szczęście). Na skórę ze skłonnością do przesuszania działa świetnie. Skóra jest mięciutka i nawilżona dłuuuuugo po nałożeniu kosmetyku.

I kocham wszelakie olejki  ;D Oliwka do ciała to u mnie podstawa jakiejkolwiek pielęgnacji.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
Odp: Jak dbacie o ciało? - ulubione kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2015, 22:29:29 »
Nie dbamy : )))

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2015, 22:33:57 »
Olej kokosowy, teraz jeszcze arganowy... Kremy  nawilżające do skory atopowej tez u mnie sie sprawdzają super, ale nie używam ich na co dzien, tylko czasem jak gdzieś nocuje i mi wpadnie w ręce.
Rownież joga i masaże.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2015, 01:08:17 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2015, 05:13:14 »
Skora atopowa :/ w Polsce uzywalam produktow EMolium, w Japonii raz udalo mi sie znalezc Neutrogene tania, a teraz uzywam mega drogiego Avene... a Emolium i tak bylo dla mnie najlepsze no :(
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Cze 2015, 02:46:52 »
Słyszał ktoś/stosował szczotkowanie ciała na sucho?

http://www.idaliablog.com/2015/03/szczotkowanie-skory-na-sucho-zabieg-za.html

Mam ochotę spróbować, taki łagodny peeling z łagodnym masażem przed prysznicem może faktycznie mieć dobry wpływ na skórę. Tylko musiałabym kupić sobie taką szczotkę :P
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Cze 2015, 09:33:50 »
Ja kiedyś szczotkowałam się szczotką taką do włosów z naturalnego włosia. Tylko trochę twarda była i drapała, ale było to mega przyjemne uczucie po całym dniu zasypiania w szkole XD Takie pobudzające i relaksujące.

Offline lenaa89

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sty 2018, 14:18:16 »
Najbardziej lubię balsamy o zapachu kokosowym albo kakaowym :). Ziaja ma świetne balsamy, ale coraz trudniej je znaleźć. Raz w tygodniu używam peelingu owocowego, po nim balsam jeszcze lepiej się wchłania. Ostatnio zastanawiałam się na oliwkami, ale boje się, że będzie długo schło i przyklei się do ubrania :(
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
Janusz Leon Wiśniewski ? Samotność w Sieci

Offline Kasia_Jesień

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lip 2018, 11:14:09 »
Ja nic nie robię i wszystko jest dobrze :D jedyne co to balsam do rąk kokosowy, ale to bardziej dla zapachu niż wszystkiego innego.
W profilu zawarty był link kryptoreklamy, który został usunięty. Zachęcamy do dalszego korzystania z forum, zgodnie z regulaminem :* Moderacja

Offline Martalanct

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lip 2018, 11:32:58 »
No niestety dla skóry atopowej są drogie kosmetyki :( Chociaż najlepiej szukać kosmetyków z jak najprostszym składem. Czasami znajdą się takie perełki za małe pieniądze
W profilu zawarty był link kryptoreklamy, który został usunięty. Zachęcamy do dalszego korzystania z forum, zgodnie z regulaminem :* Moderacja