•  

Autor Wątek: Oczyszczanie jelit xD- brzmi fatalnie, ale ciekawa sprawa(nie, to nie lewatywie)  (Przeczytany 1669 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Nie jeśli się ma nietolerancję laktozy XD

To jest normalne i nie potrzeba dopomagać organizmowi czyszcząc jelita :P Szczególnie, że niektóre ze sposobów wymienionych mogą więcej szkody zrobić niż pożytku.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
CO jest normalne? Bo już trochę się zagubiłam w tym, co chcesz udowodnić tym przykładem z kolonoskopią. :P

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
To Alice uważasz że przy problemach skórnych lepiej brać mniej błonnika?
Jak uważasz jaka powinna być dzienna dawka?
Being insane is part of my charm :)

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
Jak doszliśmy do środków przeczyszczających to może jednak o tej lewatywie z tytułu też niech ktoś coś napisze? Jakieś doświadczenia może?
Codziennie niskie ceny

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Dzienna dawka jest indywidualna dla każdego, ja jadłam koło 37-40g błonnika dziennie, teraz nie wiem ile jem, musiałabym sobie policzyć, ale raczej mniej :D Jem więcej świeżych/zmiksowanych warzyw i owoców, mniej orzechów, płatków owsianych i owoców suszonych. Ograniczyłam też znacznie pieczywo pełnoziarniste takie z pestkami, bo one najbardziej chyba mi podrażniały jelita.

Zależy też wszystko od tego jaka jest przyczyna problemów skórnych, bo tych może być pełna gama, jeśli nie jest to spowodowane niedoborem cynku to myślę, że błonnik nie zaszkodzi :D

CO jest normalne? Bo już trochę się zagubiłam w tym, co chcesz udowodnić tym przykładem z kolonoskopią. :P

Że po paru dniach wszystko-jedno-czego i tak jelita będą czyste, ale zasadniczo nie powinny być bo nie jest to ich natualny stan XD

Co do lewatywy to bym nie polecała, wypłukuje florę bakteryjną. Ale się nie znam, nigdy nie miałam.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black