•  

Autor Wątek: Sukienka  (Przeczytany 873 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Sukienka
« dnia: 28 Sie 2014, 13:22:58 »
wybieram się na wesele i dziś wyhaczyłam 3 sukienki łącznie za 30zł w lumpach xD
chyba wybiorę pierwszą, chcę do niej dokupić gruby złoty pas, może macie pomysł jakie jeszcze dodatki by pasowały? :) Ona na plecach ma jeszcze takie koronkowy trójkąt. Pasek kupiłam taki: http://allegro.pl/caly-zloty-pasek-blacha-mirror-szeroki-6cm-nowosc-i4547473800.html
I teraz pytanie czy kupić taki sam naszyjnik jak pasek?
np taki: http://allegro.pl/naszyjnik-obroza-kolia-choker-zloty-pancerka-hit-i4497853137.html
czy jakiś inny?
I pytanie czy te koturenki mogą zostać, czy lepiej czarne obcasy?
Dodam ze to wesele będzie dość wystawne i spore bo na ponad 200 osób xD

Being insane is part of my charm :)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Sukienka
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sie 2014, 13:30:21 »
Pierwsza zdecydowanie wygrywa ^^ A decyzję o butach uzależniłabym od pogody - jak będzie gorąco, wygodniej Ci będzie w koturnach, jak nie, to postawiłabym na obcasy :)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sie 2014, 14:04:24 »
Dla mnie też pierwsza wygrywa. Druga taka dla mnie dyskotekowa bardziej a trzecia bardzo letnia. ale moja mama by mnie zabiła gdybym chciała iść w czarnej sukience na wesele :P (ech... przesądy...). 5 lat temu miałam aferę jak do zielonego gorsetu chciałam właśnie czarną spódnicę to od razu było że w czarnym na wesele nie pójdę!
A co do butów ja bym jednak klasyczne czarne szpilki. Może dlatego że fanką koturn nie jestem :)

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sie 2014, 14:08:09 »
Te sukienki ogólnie to niezbyt mi się podobają (ale się tym nie sugeruj), ale ten naszyjnik wygląda fajnie (i wydaje mi się, że będzie pasował do sukienki), kupiłabym go ;)

Co do butów to koturny wydają mi się takie trochę nieeleganckie (chyba, że to będzie jakaś luźna impreza, a nie takie typowe wesele).

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sie 2014, 14:37:38 »

jeszcze ewentualnie mam takie :P
Being insane is part of my charm :)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sie 2014, 15:16:35 »
Zmieniam zdanie na niebieską! Może bym zmieniła na czerwoną ale trochę słabo ją widać ;)

Offline Biedronka

• Earl Grey Tea
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sie 2014, 15:21:02 »
No, ta niebieska fajna =D

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sie 2014, 16:47:47 »
Też mi się podoba niebieska, chociaż pierwsza z poprzedniego postu też jest bardzo ładna i jakoś bardziej mi pasuje do okazji ^^ (może to dlatego, że nigdy nie słyszałam tego przesądu z ubieraniem się na czarno na ślub). W każdym razie w obu masz śliczną sylwetkę ^^

Czerwona też się wydaje fajna, zwłaszcza że piszesz, że to wystawne wesele, ale jak mówi Katie, niewyraźnie ją widać :(

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sie 2014, 22:35:04 »
pierwsza czarna, ale dałabym czarne szpilki.
włosy jak chcesz miec zrobione jesli rozpuszcozne to bez naszyjkia jesli spiete to kolczyki raczej niz naszyjnik
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.