•  

Autor Wątek: Kompleksy, które wywołali w was inni ludzie  (Przeczytany 1699 razy)

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
Odp: Kompleksy, które wywołali w was inni ludzie
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lip 2014, 02:57:49 »
<333

Offline SillyWyrm

• Hibiscus Tea
  • Generalnie
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lip 2014, 10:01:35 »
ORIANA TO NAJŚLICZNIEJSZE IMIĘ WSZECHŚWIATA ANI SIĘ WAŻ JE ZMIENIAĆ

Tak, to prawda. Jedno z podstawowych praw wszechświata, 100% legit, podpisuję się.
I co ja robię tu?

Ostatni Smok Rzeczpospolitej Polskiej

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lip 2014, 11:28:34 »
Nie jest to kompleks wywołany przez innych, ale bardzo się wstydziłam swoich brwi. Zakrywałam grzywką, potem je zgoliłam i było bosko, ale "zapuściłam" je, aby ściąć włosy i nie być nękana przez nauczycieli. Teraz, gdy mam je wyregulowane często zdarza mi się je skubać palcami, tak że raz miałam taką wyrwaną przerwę.

Od zawsze mam dużo ciemnych włosów na rękach. Jak byłam dzieckiem nazywali mnie małpą i marzyłam o gładkich rękach. Goliłam te włosy, obcinałam, zakrywałam rękawami, a teraz wydaje mi się to nienormalne. Przyzwyczaiłam się do nich, IDGAF.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lip 2014, 11:37:27 »
Ach, mnie się jeszcze przypomniało o moich piegach. Mam jasną karnację i całe konstelacje piegów - na całej twarzy, ramionach, dłoniach, nogach. I kolejny powód, dla którego dzieciaki mogły się ze mnie nabijać.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lip 2014, 13:03:28 »
Duze cycki. Co jak co pod koniec podstawowki i gimnazjum sie wyroznilam.gabarytami. W liceum mi przeszlo przez jednego kumpla ktory non stop zartowal z tego i stwierdzilam ze nie ma sensu sie wkurzac tylko tez z tego zartowac.
Mam plamki na calym ciele ktore troche wygladaja jak piegi. Jest to pokrzywka barwnikowa i jest "choroba" genetyczna, nic z tym nie zrobie chyba ze zrobie z siebie skwarka zeby nie bylo ich widac. Na koloniach jak mialam chyba 12 lat ratownik nie chcial mnie przez to wpuscic do morza bo mi nie wierzyl ze to nie jest zakazne... Wtedy chcialam sie ich pozbyc, teraz mam to gdzies. Ludzie raczej stwierdzaja ze to piegi a jak sie dopytuja to mowie ze genetyczne ale nic sie nie dzieje po proatu tak mam.
W chwili obecnej przez wspollokatorki wzrost. Mieszkaj z dwoma 180 i slysz co chwile nabijanie sie "kurduplu, mala, no wez sobie taborecik" w momencie kiedy klada moje rzeczy najwyzej a ich na nizszych polkach. Dzieki bogu mam juz wlasny pokoj.

Offline Voidfarrow

• Oat Biscuit
  • *
  • Imperfect Harmony
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lip 2014, 22:31:31 »
Ja mam niewielki kompleks związany ze swoim wzrostem, ponieważ zawsze byłem dość niski. Może nie najniższy w klasie, w każdym razie od podstawówki oczekiwałem tego "boomu" ze wzrostem, który miał nastąpić z okresem dojrzewania. Nie nastąpił. Obecnie mam 175 chyba centymetrów wzrostu i szczerze miałem to gdzieś, do czasu aż nie poznałem Serafiny, która zażyczyła sobie, bym był wyższy Q_Q

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Lip 2014, 18:22:20 »
ja przez cale moje małżenstwo byłam wytykana na kazdym punkcie i mam kompleksy.
na terapi odbudowuje siebie
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Lip 2014, 04:57:04 »
^ *hug* nie przejmuj sie, masz prawo sie czuć zle ze soba po latach dokuczania, grunt żebyś miała świadomość, ze to juz za Tobą i nie masz powodu do wstydu ^^
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Paź 2015, 22:08:53 »
Po powrocie dostałam mega kompleksów, bo w Japonii przytyłam 5 kilo (co samo w sobie mi aż tak nie przeszkadzało, bardziej na zasadzie "no dobra, talii osy szkoda ale moge iśc na taniec brzucha i MAM CYCKI, coś nowego")i rodzice mi truli przez pierwszy tydzień, że powinnam iść na dietę i "żebym nie tyła już więcej" i w ogóle jak ja okropnie nie wyglądam.
Co jakiś czas ten temat wraca niestety :/

A jak mówię, że to nie jest fajne, to mi zarzucają, ze się obrażam za szczerość...

Serio, nie sądziłam, że coś takiego jest mnie w stanie ruszyć, a ruszyło do tego stopnia, że mam ostry jedzeniowstręt do dzisiaj.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Paź 2015, 22:40:33 »
Współczuję, Ankh :/ Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludziom się wydaje, że takie komentarze są na miejscu. A słyszeć je od tzw. bliskich to już w ogóle najgorzej (przynajmniej dla mnie).

Offline SillyWyrm

• Hibiscus Tea
  • Generalnie
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Lis 2015, 00:35:01 »
Ludzie nie lubią mojej brody :<<<<<<< A ja ją kocham szczerze.
I co ja robię tu?

Ostatni Smok Rzeczpospolitej Polskiej

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Lis 2015, 21:53:12 »