•  

Autor Wątek: Emilie z rodziną (?)  (Przeczytany 1664 razy)

Offline Ann

• Vegan Cookie
  • *
  • I do not have OCD OCD OCD.
Emilie z rodziną (?)
« dnia: 06 Lip 2014, 17:06:19 »

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Emilie z rodziną (?)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lip 2014, 19:59:33 »
Urocze. Tylko teraz sie zastanawiam czy to z rodzenstwem czy ze znajomymi. Ja bym chyba obstawiala jednak to pierwsze.

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
Odp: Emilie z rodziną (?)
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lip 2014, 21:19:50 »
No, też właśnie spojrzałam na to i takie "omg, jakie podobieństwo" : o

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lip 2014, 21:22:57 »
Biorąc pod uwagę, że zamieściła to znowu mama Emilki, a imiona zgadzają sie z imionami rodzeństwa - myślę, że to rodzinne zdjęcie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lip 2014, 21:31:02 »
http://www.pinterest.com/janlongmire/emilie-autumn-and-my-other-work/

Rebecca Rose, Emilie Autumn, Cliff Eric, Jennifer Sunshine, Mariah Dawn. Photo courtesy of Jan Longmire
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lip 2014, 22:29:53 »
Rose, Autumn, Sunshine, Dawn <3

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lip 2014, 22:33:07 »
^ nooo, fajne imiona :D

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lip 2014, 22:34:15 »
Rose, Autumn, Sunshine, Dawn <3

I do tego wszystkiego Eric :p

No imiona sie zgadzaja, liczba sie zgadza, i usmiechy takie podobne. :)

Offline ItsTeaTime

• Oat Biscuit
  • *
  • It's tea time!
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lip 2014, 23:23:57 »
ale ładni ludzie, i tacy do siebie podobni :)

W sumie trochę mi szkoda Emilki, że takie rzeczy wyciekają i psują jej wypracowany wizerunek.
z jednej strony się zgadzam, słabe o wszystko.. z drugiej.. kłamstwo zawsze wypłynie, więc niech się jej teraz ciepło robi, to tylko i wyłącznie jej wina. gdyby zagrała szczerze (a powinna właśnie ze względu na nich) uniknęłaby takiej sytuacji.

bardziej zastanawia mnie inna sprawa, mianowicie czy matka EA wyznaczyła sobie jako cel zrujnowanie jej (cięzko wypracowanego) wizerunku. jakby nie patrzeć przez to EA staje się jeszcze mniej autentyczna, co jest dość poważnym ciosem. ciekawe, ciekawe.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lip 2014, 23:30:02 »
Oni są tacy ładni na tym zdjęciu ;___;

Ach, przyszła mi do głowy myśl, że badacze emilkowych teorii spiskowych już by zaczęli łączyć występki matki Emilie z historią Melissy (XD)

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lip 2014, 23:31:21 »
a dla mnie to nie godzi w wizerunek EA, a jej rodzinie na pewno nie było miło dowiadywać się, że "spłonęli".
Ja EA zawsze najbardziej ceniłam choćby za to, że chroni swoją prywatność, ale nie jest jej trudno też i trochę z tego względu, że nie oszukujmy się, nie jest to gwiazda z pierwszych stron gazet...
Najważniejsze, to ustalić jedną wersję i się jej trzymać, do tej pory szło to dobrze.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Lip 2014, 11:51:04 »
kłamstwo zawsze wypłynie, więc niech się jej teraz ciepło robi, to tylko i wyłącznie jej wina. gdyby zagrała szczerze (a powinna właśnie ze względu na nich) uniknęłaby takiej sytuacji.
True. Zwłaszcza, że - jak napisała LadyPantera - na pewno nie było im miło, kiedy członek ich rodziny mówił, że spłonęli. Też zastanawiam się nad motywami Jan - zwłaszcza, że dopisek o pożarze usunęła, ciekawe czy sama z siebie, czy na czyjąś prośbę :)

W ogóle całej dramy by nie było, gdyby EA nigdy o swojej rodzinie nie wspominała, zamiast wymyślać bzdury o pożarze... Wtedy 95% ludzi nie interesowałoby się jej rodziną :P.

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Lip 2014, 12:39:33 »
W sumie zaintrygowała mnie ta kwestia i chciałam sprawdzić, czy rodzeństwo EA w jakikolwiek sposób podobne jest do Emilki. Wydaje mi się, że absolutnie nie, co tym bardzij stawia ją , przynajmniej dla mnie jako artystkę totalną...
<osoby te nie mają specjalnie blokowanych profili, zdjęcia można przeglądać i bez problemu dowieść, kto jest kim, aczkolwiek szukanie "kontaktów" na siłę mnie nie bawi, mnie tam znajomych na fb wystarczy :P>

Ankh: linki usunięte
« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2014, 13:09:21 wysłana przez Ankh »

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Lip 2014, 13:03:17 »
jak dla mnie njabradziej "emilkowata" jest Mariah

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Lip 2014, 13:12:48 »
Ku*wa ja rozumiem ciekawość i wszystko ale postowanie publicznie facebooków rodzeństwa to duża przesada.
Co innego mama, która sama wrzuca zdjęcia i prowokuje dyskusje, a co innego prywatni ludzie, którzy się nie wychylają.
Zwłaszcza, że kilku co młodszych i głupszych członków forum odwalało akcje typu 'piszmy do wszystkich o nazwisku Fritzges, czy są spokrewnieni z EA lol iksde'.

Koniec rozkminiania o ludziach, którzy z własnej woli nie plączą się w dramy albo będę bardzo zła.
Terry Pratchett