•  

Autor Wątek: Problem z uszami - podwójne słyszenie  (Przeczytany 3163 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Problem z uszami - podwójne słyszenie
« dnia: 19 Cze 2014, 16:12:40 »
Hej może ktoś z was ma w rodzinie laryngologa albo zna się na takich rzeczach... Od wczoraj mam w jednym uchu podwójne słyszenie, gdy sama mówię albo ktoś to w drugim uchu jest mikro-opóźnienie i wyższy ton (coś jak komórki nie dzialaja dobrze i sa takie poglosy dziwne...) :( nie wiem czym to może być spowodowane nawet nie jestem to w stanie powiązać z czymś konkretnym po prostu od wczoraj od południa słyszę podwójnie a niektóre dźwięki są wyższe i lekko opóźnione w tym uchu. Jakieś pomysły? :( Do lekarza mam zamiar iść jutro ale nie jestem za bardzo w stanie w sieci znaleźć nic co by mówiło co z tym zrobić :(
Being insane is part of my charm :)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Odp: Problem z uszami - podwójne słyszenie
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Cze 2014, 16:31:13 »
nie boli, nie swędzi, nie mam gorączki, nie kojarzę żebym się uderzyła :/ totalna zagwostka...

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Cze 2014, 17:16:40 »
Nadwrażliwość w wyniku jakiejś infekcji gardłowo-nosowej. Dla mnie to brzmi jakby jedno ucho przestawiło ci si3 z głównego dźwięku na echa.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Cze 2014, 18:37:28 »
no mam chore zatoki od jakiegoś czasu, to może być następstwem tego?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Cze 2014, 19:34:36 »
Chyba tak, ale wiesz, nie jestem specjalistką ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Cze 2014, 21:01:42 »
a mialas moze takie coś? to przechodzi samo? :(

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Cze 2014, 21:07:59 »
No ja miałam zapalenie ucha konkretnie, i to bardzo długie. I przez bardzo długo oprócz normalnych dźwięków słyszałam tez ich echa odbijające się od ścian :D niestety już mi się to stępiło, a szkoda, zajebiste to było. Tylko że u mnie to był dosłownie cichutkie echo. Ale przez to też przy wielu infekcjach takich okołoprzeziebieniowych mam zmiany w słyszeniu o bardzo różnym stopniu, od jakiegoś przytłumienia po dziwne "efekty dźwiękowe"

Jeśli obecnie masz chore zatoki, to chyba powinno przejść razem z ich wyleczeniem, ale że zatoki ciężko się leczy, to im szybciej do lekarza tym lepiej.
Terry Pratchett

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Cze 2014, 21:12:04 »
Dlaczego o.O wiesz, jak wtedy fajnie się słuchało muzyki? Każdy dźwięk był dużo bardziej wyczuwalny.
Terry Pratchett

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Cze 2014, 21:35:46 »
Miałam raz w życiu identyczny objaw po staniu na koncercie zaraz koło głośnika przez 3 godziny... i potem samo przeszło po jakichś 2 dobach, ale u Ciebie jak rozumiem nie było tego rodzaju przyczyny?

Btw Ankh, też jestem w szoku, że Ci się to podobało, dla mnie to było tak straszne że miałam wrażenie, że rozsadzi mi głowę w każdej sekundzie O_O

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Cze 2014, 21:53:43 »
No właśnie nie jestem w stanie tego powiązać bo akurat miałam wolne, siedziałam w domu z chłopakiem w sumie nic niezwyłego nie robiliśmy, seriale, prysznic, jedzenie, mundial i tak po prostu w południe... Masakra bo troche to jest tak jakbym odbierała zniekształcony przekaz radiowy jako dodatkowe coś w tym uchu. Bo ogólnie słysze na nie normalnie tylko jest ten dodatkowy pogłos dziwny. :/

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Cze 2014, 20:51:22 »
samo przeszło dziś koło południa... dziś rano echo było o kilka tonów niższe aż koło południa ucichło :) ech jak miło :)