•  

Autor Wątek: Fight Like A Girl  (Przeczytany 32958 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Fight Like A Girl
« dnia: 20 Sty 2011, 21:05:06 »
...to tytuł zbliżającej się powoli ku nam NOWEJ PŁYTY EMILIE AUTUMN.

Tytuł został ujawniony mniej więcej miesiąc temu. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Emilie jest w trakcie jego nagrywania.

Plotki (a tak naprawdę angielska Wikipedia) głoszą, że album ten ma być "brutalniejszy, ostrzejszy i nieco bardziej metalowy" od poprzednich. Tematycznie natomiast będzie się obracał wokół walki o swoją godność. Będzie także kontynuacją tematów poruszonych przez Emilie w "The Asylum for Wayward Victorian Girls" i opisze walkę pacjentek Asylum z upokorzeniami jakich doznawały (nie czytałam Asylum więc nie jestem pewna czy to o to chodzi...)

Oczekiwania? Opinie? Obawy być może? Tutaj jest temat do ich wyrażania :)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
Odp: Fight Like A Girl
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sty 2011, 23:29:28 »
TAK!!!!!!! Akurat ostatnio pomyslałam, ze fajnie by było, jakby wydała nową płytę. MYŚLENIE ŻYCZENIOWE TO NIE MIT!

:D A tak serio, to się cieszę.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sty 2011, 10:39:41 »
Ja już nie mogę się doczekać ! Nowa płyta= nowa trasa=(?) Polska !xD

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty 2011, 16:22:43 »
Och tak :) I jeszcze coś słyszałam że ta płyta ma być jeszcze bardziej brutalna! Może znajdzie się coś jak Lier (mix by dope star) :))
Being insane is part of my charm :)

Offline Remedy

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sty 2011, 22:29:13 »
Ostrzejsza Emilka? Jak najbardziej za! Oby jak najszybciej! I oby trasa była wtedy, kiedy będę w stanie się na koncert wybrać. Przez trzy lata uwielbiania ani razu mi się jeszcze nie udało.
poprzedni nick: BatBite

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sty 2011, 21:25:36 »
Ja tez jestem strasznie ciekawa nowego albumu...zwłaszcza, ze to ma być "następny rozdział historii" i tak dalej.
Tylko w tym wypadku możliwe, że niczego z piosenek nie zrozumiem bo nie czytałam Asylum o.O
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sty 2011, 21:45:46 »
Aaa, to będzie coś. Jak ta płyta wyjdzie, to będę mógł spokojnie umrzeć szczęśliwy.

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sty 2011, 15:44:20 »
Taaaaaaak! :D Właśnie niedawno z bratem myśleliśmy, że fajnie by było jakby Emilka wydała nowa płytę i przyjechała promować ją do Polski. ^^
Everything dies

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Lut 2011, 22:19:47 »
Mam nadzieję, że 'ostrzejsza' nie będzie znaczyło 'rockowa'. ;) Mixy Dope Stars Inc. są świetne to fakt, jednak bardziej rockowe brzmienie odebrałoby niemały kawałek unikalności Emilki. Przynajmniej takie moje zdanie. Całe życie lubię rockowe klimaty - w pewnym momencie jednak poczułem się nimi lekko zmęczony, dlatego muzyka Emilie była dla mnie jak powiew świeżego powietrza. :) Inna rzecz, że nawet gdyby  zdecydowała się pójść w stronę rocka, to efekt finalny byłby prawdopodobnie co najmniej dobry.

Tak czy siak - Can't w8. :D
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Yavelynn

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Lut 2011, 18:54:22 »
Wow, świetnie! A już się obawiałam, że nic nowego nie wyda. Też nie czytałam Asylum, słyszałam jedynie fragmenty. Mimo to jestem jak najbardziej za rozszerzeniem tej historii!

Offline Fiolnir

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lut 2011, 09:50:18 »
No to czekamy :) Oby poszło szybciej niż z książką :P

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Mar 2011, 21:50:06 »
Chyba o to nie musimy się obawiać :) Na oficjalnej stronie EA pojawiła się informacja o Fight Like A Girl - a konkretniej o tym, że będzie nagrywana w tym roku.
Źródło: http://emilieautumn.com/story.html

Nie. Mogę. Się. Doczekać. xD
Terry Pratchett

bloom

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Mar 2011, 00:00:46 »
Eh, a mi się coś obiło, że dopiero od koniec roku wyjdzie.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Kwi 2011, 23:23:44 »
^ Nie mogę znaleźć teraz odpowiedniego posta na oficjalnym forum, ale ktoś tam pisał, ze Emilie w odpowiedzi na pytanie o to, kiedy będzie FLAG, odpowiedziała "późną wiosną 2011".

Ostrożność nakazuje do tego dodać z dwa-trzy miesiące :)

Ale tak naprawdę wszystko wyjdzie w praniu...liczę na nowe informacje, bo niedługo ma się ukazać nowy wywiad, w którym Emilie będzie odpowiadać na pytania fanów. Jak nie padnie tam pytanie o datę wydania FLAG, to się mocno zdziwię. xD

Edycja, jakiś czas potem...

Cytat: Emilie on twitter
For @veronicavarlow's birthday today, I sent her a track from F.L.A.G., the 1st ANYONE has ever heard. She is my whole heart. #VeVaWeLoveYou
...
Cytat: Emilie on twitter, part 2
@MadPlagueRat You will here it all soon, it is epic, definitely NOT radio friendly, it's all for the Broadway stage...see you soon, MPR:)!!!

Mam nadzieję, że nie umrę z ciekawości przed ukazaniem się płyty...:P
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2011, 23:44:05 wysłana przez Ankh »
Terry Pratchett

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Maj 2011, 17:25:52 »
Bardziej metalowa, brutalniejsza i ostrzejsza. TAK!!
Boję się, że to będzie jakiś totalny nie wypał. Że płyta będzie przesadzona lub zamiast metalowa to popowa. Wyczekuje z niecierpliwością :)