•  

Autor Wątek: Lady Gaga  (Przeczytany 1175 razy)

Offline Jazzmin

• Matcha Green Tea
Lady Gaga
« dnia: 22 Mar 2014, 08:54:15 »
Gdzieś na forum była zażarta dyskusja, czy Lady Gaga jest w ogóle artystką, bo jest przecież taka komercyjna itd.

Jestem ciekawa, co sądzicie o niej teraz, gdy już "jej gwiazda zdaje się gasnąć".

Na wypadek, gdyby ktoś jakimś cudem nie znał ( :D ) jej muzyki:
Paparazzi
Alejandro
Judas
Applause

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
Odp: Lady Gaga
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Mar 2014, 11:10:05 »
O, Gaga, moja #1 od 2010 roku. <3

Uwielbiam ją za jej świetny głos, niesamowite występy i kocham ją za to, że jest taką wspaniałą osobą. hggfhf Ciężko mi wybrać jakiś ulubiony utwór od niej, bo prawie wszystko bardzo lubię, ale z najnowszego albumu to chyba będzie ARTPOP i Sexxx Dreams. :P
"Maybe it is all a test
Cause I feel like I'm the worst
So I always act like I'm the best"

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Mar 2014, 11:16:13 »
Oj tam. Ja tam ją lubię. Po pierwsze bo jest artystką bo jako jedna z niewielu próbuje sama pisać dla siebie muzykę i teksty a nie tak jak pozostałe pop gwiazdki które dostają gotowy utwór i heja. No i śpiewa na żywo na koncertach i wcale to nie brzmi tragicznie ;). Po drugie jej utwory mają fajny beat co mi pomaga w prowadzenu zajęć kiedy niektóre mają problem z rytmem. Przy jej utworach tak samo jak przy utworach Michaela Jacksona nie da się go nie słyszeć więc nie muszę (tak często) przypominać kursantkom że są na zajęciach z jazzu a nie współczesnego więc muzyka nie gra po to żeby im umilić czas.
Co do tego co robi w klipach i na scenie. Ciekawe, wie jak się sprzedać i czy to jest takie złe? No dobra, Adele nie musiała tak kombinować, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Wręcz byłoby dziwne dla mnie gdyby Gaga zrobiła jakiś "normalny" klip albo nie wymyśliła czegoś kontrowersyjnego na koncerty (tu teraz chodzi mi o akcję z Millie Brown na ostatnim koncercie - link. Dla ludzi których ciężko obrzydzić. Właściwa akcja w sumie od 2.10)

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Mar 2014, 11:37:54 »
Adele akurat osiągnęła tak dużo dzięki temu, że się pojawiła w odpowiednim momencie. :P W 2010 i 2011 roku każda gwiazda była kolorowa, panowała moda na elektronikę, wiele artystów robiło różne dziwne rzeczy, a Adele się bardzo wyróżniała. Gdyby wydała album w innym czasie, to pewnie nie zdobyłaby tak dużego zainteresowania.
"Maybe it is all a test

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Mar 2014, 13:46:39 »
tym bardziej, ze w 2008 wydała już swój pierwszy album i nie miał aż takiego odezwu :P
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Mar 2014, 14:37:54 »
Hejtowałam, a teraz jestem zakochana w ARTPOP i w niej :P
Dla mnie jest wyjątkowo ładna, ma genialny głos.

Jej wcześniejsze kawałki nie bardzo mi przypadły do gustu, ale jej nowa płyta jest bardzo dobra :)
http://youtu.be/ad0Bceqsq_M

Wcześniej byłam przekonana, że to głupia blondyna, która jedyne, co umie to nieźle śpiewać i będzie zbijać tylko kasę, a jednak się myliłam ;)
A fakt, że zmaga się z zaburzeniami odżywiania sprawił, że zaczęłam pałać do niej jeszcze większym zainteresowaniem.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2014, 14:40:57 wysłana przez Adiee »

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Mar 2014, 14:45:06 »
Tak btw to za 10 godzin i 15 minut jest premiera nowego teledysku (do G.U.Y.) :P
"Maybe it is all a test

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Mar 2014, 01:04:16 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PNu_-deVemE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PNu_-deVemE</a>
"Maybe it is all a test

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maj 2014, 00:24:13 »
Hmm.. Gdzieś już się chyba rozpisywałam o moim uwielbieniu dla niej :)

Dla mnie Gaga jest artystką totalną, bawi się konwencją, nieustannie idzie na przód i moim zdaniem ewoluuje w dobrym kierunku :) Teledysk do G.U.Y świetny, a w zasadzie jest to minifilm. I kij, ze ostatnio mało o niej słychać :P

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lip 2014, 00:25:19 »
Nowy singiel: :P

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Fg1meK-IgOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Fg1meK-IgOM</a>

Według mnie lepsze od The Lady Is a Tramp.
"Maybe it is all a test

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Lip 2014, 13:49:07 »
Ja w ogóle nie lubię tego gatunku tzn. jazzu jako takiego i rzeczy jazzopodobnych, ale to mi się akurat podoba (dobra, fakt, że to Gaga na pewno odrywa tu znaczną rolę)
Marketingowo moim zdaniem super krok, na bank wszyscy stwierdzą, że umie śpiewać (ja akurat w to nigdy nie wątpiłam :P), ale jeśli ona rzeczywiście to kocha i lubi to tylko się cieszyć. Czekam na resztę płyty :)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sie 2014, 09:02:06 »

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Sie 2014, 18:33:51 »
haha, rozwalil mnie ten gif :)
Obecnie nasza Lady przebywa w Japonii i płacze, bo nie mogła do Azji zabrać Asi :)