•  

Autor Wątek: Sen ;_;  (Przeczytany 6117 razy)

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
Odp: Sen ;_;
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Sty 2014, 01:30:25 »
A mi jest trudno zasnąć w ciszy bo wtedy bardziej intensywnie myślę a jak są jakieś odgłosy to się raczej w nie wsłuchuje.

Ja w ogóle nie umiem zasnąć w ciszy/ciemności, o ile nie jest już tak totalnie wykończona, że padam/pijana.

Nico

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sty 2014, 12:34:46 »
Ja szybciej zasypiam, gdy koło mnie coś się dzieje (chodzą, gadają ludzie), ale pod warunkiem, ze jestem przed nimi 'schowana', np. w śpiworze, ogólnie żeby raczej nie widzieli mojej twarzy.

Offline rainbow

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Sty 2014, 16:06:42 »
Haha no, mam coś takiego jak Nico, w sumie uwielbiam spać np kiedy w pokoju obok coś się dzieje XD

Nico

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Sty 2014, 16:10:14 »
Haha no, mam coś takiego jak Nico, w sumie uwielbiam spać np kiedy w pokoju obok coś się dzieje XD

O, tak.

A dawniej miałam tak, że nie byłam w stanie zasnąć jeśli w pokoju, w którym spałam oprócz mnie był ktoś jeszcze (zwierzęta też). Zasypiałam dopiero jak byłam pewna, ze ten ktoś też śpi.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sty 2014, 10:33:37 »
Ja nie mogłam spac jak moj chłopak spał xD nie przesypialam wtedy nocy, zasypialam tylko jak on leżał obok z laptopem i mnie głaskał.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Nico

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Sty 2014, 21:34:34 »
A ja sobie chyba jakoś rozregulowałam rytm dobowy* =( O 19 zaczyna mi się strasznie chcieć spać. jak się położę to faktycznie czuję się właściwie od razu jakbym usypiała, ale zanim uda mi się do końca zasnąć to o 22 dostaję jakiegoś kopa energii, aż muszę wstać i się czymś zająć bo nie daję rady leżeć. Potem po 23 znowu się kładę, ale za bardzo nie chce mi się spać i leżę kilka godzin.

* co ciekawe stało się to bezpośrednio po tym, jak przeczytałam w jakimś podręczniku o śnie i rozregulowaniu rytmu  :D Głupi mózg.

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Sty 2014, 01:56:54 »
Ja mam tak, że ok. 17.00 oczy mi się same zamykają, ale po 23.00 mam bardzo dużo energii. ;_; I zasypiam ok. 5.00.
"Maybe it is all a test
Cause I feel like I'm the worst
So I always act like I'm the best"

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Sty 2014, 21:44:29 »
Najbardziej senna czuję się, kiedy w szkole oglądamy jakiś film XD

Nico

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Sty 2014, 21:55:10 »
Najbardziej senna czuję się, kiedy w szkole oglądamy jakiś film XD

Wykłady z matmy są bardziej usypiające XD

Offline rainbow

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Sty 2014, 17:11:27 »
Ja mam tak, że ok. 17.00 oczy mi się same zamykają, ale po 23.00 mam bardzo dużo energii. ;_; I zasypiam ok. 5.00.

Mam bardzo podobnie :((

Offline Liranna

• BlueBerry Muffin
  • **
  • yay
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Sty 2014, 19:38:30 »
Nie śpię od 4 dni... ;_;
Poison is slowly seeping through my veins
Stealing the only dignity in me

Nico

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Sty 2014, 19:39:43 »
Nie śpię od 4 dni... ;_;

*hug*

Zaczynasz już śnić na jawie?  :D

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Sty 2014, 18:41:25 »
Liranna lepiej idź do lekarza, serio :P Mnie przyjęli od razu do szpitala bo uznali, że jestem w stanie zagrażającym życiu właśnie przez bezsenność :P
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Liranna

• BlueBerry Muffin
  • **
  • yay
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Sty 2014, 20:51:13 »
Dziś po 5h pracy w stajni zasnęłam po południu. Śniło mi się, że odcinają noworodkom ręce i zamieniają między nimi. Po czym sama znalazłam się w tym szpitalu i wmówiłam sobie, że gdzieś na piętrze wybuchł pożar, zrobiłam wielkie zamieszanie z tego powodu. Lekarze się na mnie wściekli, bo nic się nie działo. Spanikowałam i zaczęłam uciekać, wybiegłam i wsiadłam do jakiegoś samochodu z niezidentyfikowanym chłopakiem, jechaliśmy bardzo szybko kanałami i skrótami. Taki tam sen. Nie rozumiem siebie, nie śpię nocą przez 4 dni, a później odsypiam wszystko w jeden dzień po południu...
Co do lekarza...mama twierdzi podobnie, ale ja jakoś...nie wiem nie lubię chodzić do lekarzy ;_;
Poison is slowly seeping through my veins
Stealing the only dignity in me

Offline Scav

• Paranoid Angel
  • Unicorn
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Sty 2014, 20:58:20 »
Ja wczoraj zasnąłem przypadkiem o 21.00, obudziłem się o 4.00, ponownie zasnąłem o 6.30 i wstałem o 10.00. Rano byłem wyspany i czułem się like a virgin touched for the very first time, ale teraz znowu chce mi się spać. D:
"Maybe it is all a test
Cause I feel like I'm the worst
So I always act like I'm the best"