•  

Autor Wątek: Biżuteria ^^  (Przeczytany 1098 razy)

Nico di Angelo

• Gość
Biżuteria ^^
« dnia: 13 Wrz 2013, 13:30:14 »
Jestem wielką fanką kolczyków (chociaż chyba bardziej lubię je oglądać niż nosić bo mi często przeszkadzają), więc postanowiłam założyć wątek tak ogólnie o biżuterii xD Ja właściwie noszę teraz tylko małe kolczyki w uszach, w tym najbardziej typowym miejscu, ale uwielbiam oglądać (i robić) biżuterię. Ostatnio zajmuję się robieniem plecionych bransoletek z koralikami. Z noszeniem u mnie gorzej bo mi po prostu przeszkadzają (pewnie kwestia przyzwyczajenia), ale czasami próbuję nosić jakieś naszyjniki lub bransoletki. Najbardziej podobają mi się takie skromne, minimalistyczne, ale jednocześnie eleganckie. Nie lubię przeładowanej, świecącej biżuterii.

« Ostatnia zmiana: 03 Sty 2014, 18:40:28 wysłana przez Nico di Angelo »

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
Odp: Biżuteria ^^
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrz 2013, 22:23:37 »
Ogólnie z biżuterii to mam 3 dusiki (1 ręcznie robiony niedorobiony), 1 skromną kolię, 4 naszyjniki, 9 pierścionków, 8 bransoletek, 3 pieszczoszki, 25 par kolczyków zwisających (w tym koła), 11 par wkrętek, 2 sztangi (z czasów, gdy jeszcze miałam dziurę w języku).
Rzadko noszę, kiedyś częściej nosiłam. Staram się nie obładowywać jak jakaś figurka w kościele XD
Wake up... TIME TO DIE!

Nico di Angelo

• Gość
Odp: Biżuteria ^^
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrz 2013, 12:52:02 »
Moja kolekcja jest dosyć skromna D= Chociaż ostatnio dorobiłam się kilku bransoletek.