•  

Autor Wątek: Revolver - film Veroniki Varlow  (Przeczytany 4425 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Revolver - film Veroniki Varlow
« dnia: 04 Wrz 2013, 15:36:27 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XrNxx3FApwY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XrNxx3FApwY</a>

How Far Would You Go To Keep Your Word?

Join Team Revolver - a global renegade street team that is set on world domination for Burke Heffner and Veronica Varlow's feature film, Revolver. Revolver is a story of road trip romance in exile. The story where a quiet cowboy's promise strands him a thousand miles from home and hunted by the law, all to save a doomed New York City Showgirl who has hitched a ride.

Generalnie projekt ma polegać na ulicznym promowaniu filmu Vevy i jej męża. Aby dołączyć do Street Teamu, należy napisać na veronica@dangerdame.com (w temacie wpisując Street Team), Veronica ma się z każdym skontaktować i wyznaczyć mu zadanie.

Pomyślałam, że fajnie będzie zebrać cały Street Team tutaj, żeby móc wymieniać się informacjami, pomysłami, nowościami na temat projektu i co tam jeszcze przyjdzie do głowy. :) Ja już napisałam do Vevy, czekam na odpowiedź...
« Ostatnia zmiana: 19 Paź 2014, 22:22:52 wysłana przez Patyczek »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
Odp: Revolver Street Team
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrz 2013, 15:42:45 »
Pytanko: czy odpowiedni adres to veronicavarlow [at] dangerdame.com, czy veronica [at] dangerdame.com? Bo widziałam już obie wersje, a w notce na http://dangerdame.com/diary/ jest ta druga opcja (i właśnie tam wysłałam maila)...

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrz 2013, 15:43:52 »
też już napisalam i czekam na odpowiedź :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2013, 15:46:07 »
Hmmm, ja skopiowałam adres z facebooka Revolver Street Team ( https://www.facebook.com/RevolverStreetTeam ). Myślę, że można próbować na oba, co to komu zaszkodzi ;)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrz 2013, 15:47:36 »
Nie no, to trochę bez sensu, chyba zapytam VeVy na twitterze.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrz 2013, 17:02:38 »
Dobra, Veronica potwierdziła, że poprawnym adresem jest veronica@dangerdame.com :) Można już pisać spokojnie :)
Terry Pratchett

triple6

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrz 2013, 18:46:05 »
Mail od Vevy :)

Hello, My Darling Krzysztof....

FIRST - FIRST - I love your photos.  Thank you, thank you, thank you and second......

WELCOME TO TEAM REVOLVER!

Here is your first Mission!

1.  Please send a picture of yourself with a sign saying "#TeamRevolver in Germany.  I would love to honor every person from the Street Team.  We can't do this without YOU!  And we will be making a mini-film that we are putting on our Kickstarter page of all of you from all over the world.   We are doing this together and I want you on our Kickstarter Page!  Please send to veronica@dangerdame.com with the subject heading "TeamRevolver Photo".

2.  We want to be in blogs/magazines/and newspapers all over the world.  You know those cool free papers that are in record stores or cool shops?  In your area, can you find out the name of the editor in charge of Entertainment or the editor-in-chief and their email address (it will be there somewhere in the magazine/newspaper).  Do you have a favorite blog that you think would run our story?  Please send all of this information on to me at veronica@dangerdame.com with the subject heading "World Press".

3.  Burke and I are going to do silly things like have a bake sale in Brooklyn.  I'm going to be making necklaces and selling them on the street, I'm going to do everything I can to help raise that $$ so I can add it to our Kickstarter on October 18th.  In this next month it's time to hold bake sales in your town, in your school, or whatever fun creative ideas you can do to help support the cause on October 18th!  I have some really great prizes for all of you.  Send me a picture of your bake sale over the next month.  Blog about it, send to me and I'll blog about it.  Let's get everyone super excited.

ALSO - by doing these gorgeous things - I will be sending the street team special buttons (that are ONLY for you hardcore awesome dedicated Street Teamers!  You can't buy em', you can't get em' any other way).  And I'm coming up with more gifts and ideas.

But I thought this is a great way to start your mission! 

THANK YOU.  You are badass and awesome.  So proud to have you a part of Team Revolver!

Love and Kisses,

Vv

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrz 2013, 19:18:46 »
Tez dostalam. Przywitanie inne ofc ale reszta to samo ;)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrz 2013, 19:43:12 »
A ja jeszcze nie dostałam nic ;(
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrz 2013, 19:45:10 »
Ja też nie :<

triple6

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Wrz 2013, 19:52:09 »
Tez dostalam. Przywitanie inne ofc ale reszta to samo ;)
nic dziwnego, przecież by się zajechała gdyby miała do każdego innego maila wysyłać :D
A ja jeszcze nie dostałam nic ;(
Ja też nie :<
spokojnie, dostaniecie :D
w sumie zastanawiam się nad tymi magazynami i blogami, bo ja takich rzeczy nie czytam...

In this next month it's time to hold bake sales in your town, in your school

już się rozpędziłem XD może gdybym miał tam jakichś friendsów którzy są "emilkowi"... XD ale tak to pfff :(

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Wrz 2013, 20:17:27 »
Ok, dostałam maila! I już zaczynam kminić nad odpowiednią prasą...może by uderzyć do UW/AŻAJ? (takie tam darmowe pisemko na UW)
Jeśli chodzi o blogi, to oczywiście SFLAG i Emilie Autumn interviews ale przydałoby się wyjść poza Emilkowe rzeczy, a z tym gorzej...
Terry Pratchett

triple6

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Wrz 2013, 20:30:27 »
może są w pl jakieś "darmowe magazyny online"? w de tego pełno jest, właśnie szukam i jestem zdumiony tym, ile tego jest...

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Wrz 2013, 20:42:11 »
mały ot... Ankh! Uważaj wydaje moja koleżanka z LO i ona jest mega spoczi, sądzę, ze możesz do niej napisać ^^
Plus, pochwalę się, ze w ostatnim numerze był mój art :3
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Wrz 2013, 11:19:28 »
Też dostałam, yays :D